Skocz do zawartości

Kiera Do Sporciaka


chopper86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja A więc jak temat do Piwa to do Piwa ,,Pssssss.....,,,oki łyk wzięty a więc nie dawno zakupiłem wymarzoną maszynę ale to seryjny sporciak no może z dodatkiem kilku gadżetów lecz wygląda seryjnie i czas go bardziej zrobić pod siebie nie które przeróbki już ruszyły jak owijki na kominy usztywnienie zawiechy itp.teraz poszukuję Kiery od HD Stret BoB podobno Sporciaki prowadzą się na nich szalenie i na dodatek mi się podoba,jeśli ktoś by miał orginał łeskowaty zbiornik paliwa rocznik 2003 to też by mnie interesowało bo ja mam założony akcesoryjny z dwoma wlewami i aż mi się nie podoba za zbyt.więc pilnie poszukiwana kiera i zbiornik:)

post-56647-0-14463400-1313776167_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mam:)a właśnie o to chodzi że ta od street bob nie jest aż taka wysoka i węższa jest od mojej:)więc będzie git brak tylko ją wyszukać na alledrogo nie ma a nowa na stronie HD kosztuje tyle że idzie na zawał paść ale jest nawet ładna w czarnym macie a cały sprzęt będzie tak malowany:)do tego sakwy ala juki na konia jedno osobowa kanapa ze skuy nie koloryzowanej i będzie git malina.polecam stronkie www.powerChoppers.pl chłopaki są z Iławy i tworzą nie złe sprzęty więc swojego będę dłubał za ich pomocą i wiedzą ale graty na własną łapę szukam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to opisuj jak Ci ida modyfikacje, ja strasznie choruje na sporciaki, dla mnie to świetne maszyny, możana mieć oldschoolowy a zarazem mocny i w miare bezawaryjny sprzet w jednym, to jakby kupic niepsującego się ruska z 2 razy wieksza moca.

 

A taka kiere chlopaki z tej strony by Ci w pare godzin wyczarowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc na razie sporciak dostał cewe skrema,gaźnik mikuni,puchę skrema z filtrem KN,wydechy skrem,wizualnie to tylko owijki na kominach,orełek na zbiorniku to nie moja działka:)ale sprzęt i tak w mat pójdzie:)miałem farta bo poprzedni jego pan założył mu od groma dodatków skullsa:)łącznie ze spacerówami a to kupa kasy więc mam miej roboty z tym ale muszę załatwić seryjny zbiornik paliwa (bardziej mi się podoba)ten jest akcesoryjny i kanapę robię pod zamówienie z nie barwionej skóry zszywane będzie rzemieniem więc będzie gites malina no i potem muszę jeszcze załatwić juki take jak na konia bo te co mam to hu....masakra więc trochę muszę w nim podłubać.z awarii na razie standardy puścił mi uszczelniacz na wodziku zmiany biegów 3min.roboty i uszczelka na tylnym grapku pod zaworami ale to też była prościzna:)po za tym z Warchlaka wywinołem 130Mil czyli myślę ze całkiem nie źle nie wiem czy zegar trochę w hu...nie przygrywa więc dziś z kumplem ruszam na obwodnicę on CBRem954 a ja Sporciakiem 883 i zobaczymy ile wydre z V2:)relacje zdam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemka długo się nie odzywałem ale miałem pewne zawirowania,skończyło się tym że HD poszedł w sprzedaż Fuck z czego bardzo się nie ciesze bo było to prze zajebisty sprzęt i nikt mi nie powie że 883 jest wolny:)ale próbuje się jakoś podnieść z gleby i zbieram na kolejnego jak Bóg da.I tu me pytanie co myślicie o silniku sportstera 1200 ale rocznik 1991:/troszkie starawy klient zaklina się na rany chrystusa że silnik jak złotko śmiga ale sprzęt jest ze stanów i tu nikt nim nie śmigał na dodatek mam do gościa 500km więc też nie mam jak się tam przejechać.Lecz pytanie takie czy silniki HD z tamtych lat były już oki czy raczej trzymać się z daleka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...