Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej jasneee przetłumacz kobiecie ze chcesz przelozyc zakupy ....he he he

ale postaram sie o 12 byc gotowy ,ktorą trasa lecicie kierunek wegrow , wyszkow to moja strona wawy , ale w razie co to mam tel do frezji , jakos sie zdzwonimy i moze na trasie sie spotkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Artur sorry, ale nie dało rady przełożyć godziny startu, szczególnie o kilka godzin do przodu W przyszłości postaram się zamieszczać informację wcześniej, chociaż czasami wychodzi "spontan", tak ja dzisiaj :icon_biggrin: Jeżeli chcecie, puśćcie mi na PW wasze numery telefonów, to będzie łatwiej się z Wami kontaktować (Frezji i Grean_Pea już mam).

 

Co do zakupów - no fakt, nie pomyślałem, że jedziesz z lepszą połową, w takim razie faktycznie nie było szans na odwołanie :flesje: Ale to nic straconego, pogoda może się jeszcze utrzyma na wypady i będzie okazja powtórzyć. Na marginesie widać już początki polskiej, złotej jesieni na trasie i trzeba będzie coraz bardziej uważać na zalegające liście, szczególnie po deszczu …

 

Szerokości i przyczepności :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsc jest kilka i tak np.:

 

- na zachód można zwiedzić:

 

Pałac w Guzowie

 

Skansen Wsi Łowickiej

 

- na południe:

 

Ruiny Zamku w Czersku

 

Odwiedzić Warkę nad Pilicą

 

- na wschód i północ:

 

Węgrowski Zalew

 

Okolice Zegrza z Pałacem

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam propozycję na następującą trasę - w sumie ok. 250 km, więc nawet mniej zaprawieni powinni sobie w niej dać radę :icon_biggrin:

 

Start - Stacja LUK Oil na Puławskiej przy Decathlon'ie, np. godz. 10:00

 

następnie przejazd do:

- Czerska (do zwiedzenia Ruiny Zamku w Czersku, postój na kawkę)

- Łowicza (dla zainteresowanych Skansen Wsi Łowickiej, dla głodomorów obiad w Karczmie)

- Guzowa (Ruiny Pałacu Sobańskich, nie liczyłbym na wejście, ale można je obejrzeć z zewnątrz)

- Powrót do punktu startu.

 

Całość trasy, wraz z postojami nie powinna nam zająć więcej, niż 7-8 godz. / oczywiście liczę turystyczną prędkość przelotową 90 - 120 km/h, bo przy takiej można pooglądać widoczki :crossy:

 

Plan Trasy

 

Co do terminu Sobota/Niedziela proponuje ostatecznie zdecydować w Piątek, po sprawdzaniu prognozy pogody :flesje:

 

Jeżeli ktoś jest zdeklarowany na 100%, może puścić mi numer swojego tel. na PW, będzie łatwiej się dogadać ...

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo chetnie dolacze w sobote albo w niedziele, jestem z Piaseczna

 

Nie ma problemu - zresztą zapraszam Wszystkich, warunkiem będzie jedynie stawienie się w umówionym miejscu o umówionej porze, na spóźnialskich czekam 15 min i stawiają obiad :flesje:

 

Na razie prognozy są sprzyjające na cały weekend, aczkolwiek w Niedzielę ma być kilka stopni więcej :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Ponieważ prognozy zapowiadają się ciut lepiej na Niedzielę 25.09 i jest kilka osób, którym ten termin bardziej pasuje zatem ustalamy zbiórkę chętnych / oczywiście wszyscy są mile widziani, warunkiem jest tylko stawienie się na:

 

Stacja LUK Oil na ul. Puławskiej (przy Decathlon’ie), Niedziela godz. 10:00

 

Na spóźnialskich czekamy max. 15 min. i ruszamy w trasę / najwyżej nas dogonią na pierwszym postoju :crossy: Tym, którzy przesłali mi numery tel. roześlę jeszcze informację SMS’em.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...