Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, późno ale może ktoś zainteresowany przeczyta, dziś k. południa ybieram się na przejażdżkę z Piaseczna spod Ireny Eris, kierunek najpewniej Kozienice-Kazimierz. Prędkość jak zwykle 90-100/h, żadnych cyrków, a po drodze obiad i przystanki ;). Jakby ktoś to zapraszam, tel/sms w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spotkanie ma być o 11.30 na stacji Orlen w Piasecznie przy światłach, a o 12tej wyjazd i kierunek na Kampinos.

Grupkę poprowadzić ma kolega Olek, i ponoć może być też jakiś kawałek szutru. Dystans ok. 200 km.

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszę przekazać, że wycieczka się udała :). Mijane krainy malownicze, a pogoda fantastyczna, dużo słońca, w miarę ciepło (ale bez podpinek już się nie obyło). Wprawdzie silny wiatr przeszkadzał w jeździe, szczególnie wczesnym popołudniem i w rejonie Nadarzyn-Leszno, na szczęście później się uspokoiło. Uczestników było sześciu, motocykle 2 x V-strom 650, XT660, Fazer FZ8, Transalp i moja TDMka, trasa z Piaseczna wiodła przez Nadarzyn, Brwinów, Biskupice (przerwa i parę fotek cykniętych na winklach), Błonie, Leszno, potem gdzieś w połowie drogi między wsiami Aleksandrów i Cybulice Duże odbiliśmy w lewo w wąski, kiepski asfalt biegnący parę km brzegiem Puszczy Kampinoskiej, a później skręt w prawo w szuter leśny (na północ od wsi Górki), który zawiódł nas w końcu do Secymina nad Wisłą (miejsce, gdzie kiedyś był ponoć wojskowy most pontonowy). Stamtąd ruszyliśmy żółtą szosą (podłej jakości) na zachód i południe do Sochaczewa, gdzie jedliśmy obiad na rynku. Stamtąd droga nr 50 na płd.-wsch. przecinając autostradę A2 przed Żyrardowem, przez Tarczyn wróciliśmy do St.Iwicznej. Czas: dokładnie 5 godzin, około 200 km, kilka dłuższych postojów, prędkość przeciętnie 90-100/h, w porywach do 120-140/h. Szkoda, że Was nie było. I szkoda, że to już ostatnia wycieczka grupy z Iwicznej w tym sezonie :).

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariooo: jak będziesz się gdzieś wybierał, napisz na forum, a może mi będzie pasować :).

 

-lisio- : jak się małżonce udał maraton? Nie jest to aby Agnieszka Ciołek? :rolleyes:

Btw, jak na ilość startujących obcokrajowców ten maraton powinien się nazywać Międzynarodowym Maratonem Warszawskim; zanim przeczytałem, że wygrał Kenijczyk to myślałem, że to impreza tylko dla Warszawiaków ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...