Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yamro, wcześniej to dam radę tylko na wypady jedniodniowe. Może w niedzielę 15 albo w tygodniu środa, czwartek lub piątek. O Kotlinie Kłodzkiej myslałem,że może wyskoczyć z plecaczkiem, który do Wrocławia doleciałby samolotem a dalej na moto ( dzisiaj pogadam na ten temat ) . Może i twój plecaczek dałby się skusić. Bilet Warszawa-Wrocław-Warszawa kosztuje 240 zł.

Kargulo, może jednak . Mam jeden wolny kask dla Twojej pasażerki.

Możnaby jechać na trasie : Wrocław -Ząbkowice Śląskie - Kamieniec Ząbkowicki - Złoty Stok - Kłodzko -

Szczytna - Kudowa Zdrój - coś w Czechach - Srebrna Góra - Osówka - Książ- Wrocław. Nie wiem ile to km i jak to jest dokładnie rozmieszczone po trasie , można coś zmodyfikować.

 

Propozycja.

1 dzień - dojazd do Wrocławia ( dolot plecaczków samolotem lub dojazd samochodem ).i dojazd na moto do Zabkowic Śląskich ( ok 80 km )

2 dzień- na moto Ząbkowice- Kamieniec Ząbkowicki-Złoty Stok-Kłodzko-Duszniki Zdrój- Kudowa Zdrój- (CZ) Nachod - ( CZ )Trutnov , tam nocleg trasa ok 110 km

3 dzień- na moto Trutnov- (CZ) Libec- Kamienna Góra- Książ-Świdnica-Wrocław trasa ok 110 km

4 dzień - zwiedzanie Wrocławia i powrót do W-wy ( samolot/samochód/moto do wyboru )

Termin 26-29 lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamro, nie mam pomyslu. Może po wawie , ale można też gdzieś wyskoczyć tak ok 9.00- byśmy ruszyli. Może Mrągowo tam jakiś nowy amfiteatr zrobili, albo Mikołajki, a może Lublin. Nie wiem pomyśl i zdzwońmy się. Może Kargulo by się podłączył i może ktoś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udała się Wam wycieczka wczoraj?Nie zmoczyło? Pogoda była rewelacyjna choć wieczorem padało :).

 

Ja żoną się tylko w dwójkę poturlaliśmy ok 16-tej na obiadek do knajpy w Grabowie n/Pilicą i do Kościoła w Rozniszewie, raptem ok. 100 km i zdążyliśmy suchym kołem zanim sina chmura przykryła Piaseczno, a właściwie to do mieszkania weszliśmy i lunęło :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się bujnęliśmy nad Zegrze na rybkę (mrożoną, bo raczej nikt soli w Zegrzu nie złowił :). Było spoko, ani kropli deszczu nie zauważyliśmy.

Dawaj znać na forum, to się poturlamy większym składem. No i cały czas zbieramy chętnych w Kotlinę Kłodzką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamro, podobno ten sklep na ul. Kijowskiej ma dobre ceny , ale nie wiem jak z asortymentem. I mam jeszcze adresy 2 innych sklepów. Tak więc któregoś dnia można tam podskoczyć.

 

W tym tygodniu wypisuje urlop na Kotlinę, obym tylko jeszcze plecaczka przekonał aby pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26-29 lipca, ale jeszcze nie wiem na 100%. Może sie okazać, że nic nie wypali. Wówczas możnaby wyskoczyć gdzieś na 2 dni tj. 28-29 lipca. Ten najbliższy weekend wygospodarowałbym może jeden dzień ( pewnie niedzielę ) to można znów wyskoczyć gdzieś na tzw rybkę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...