Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się Wam udała przejażdżka wczoraj, mieliście te korki na Wisłostradzie, daleko zajechaliście? :rolleyes:

 

No i pytanie czy ktoś z okolicy reflektuje jutro na wspólną przejażdżkę?

Kierunek płn.-wschód lub płd./płd.-wschód.

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nikt nie reflektował wczoraj na wspólną podróż, ale nic to, na trasie było tak dużo 1śladów, że można sie było podłączyć do dowolnej grupki :). Zrobiłem raptem 172 km w kilka godzin, z pare postojów i leżakowania w cieniu drzew, trafiłem też na jakiś ślub - rozłożyłem się w Rozniszewie na ławce pod kościołem jak było pusto, a za 10 minut zaroiło się tam od weselników :), odwiedziłem znajome magiczne miejsca koło Magnuszewa.

Miałem jechać na Łomżę, jednak wielka ilość tirów w kierunku Mińska, stojących przed Górą Kalwarią w gigantycznym korku, skutecznie zniechęciła do trasy tranzytowej. A kierunek na Warkę zadziałał jak magnes, trasy niby znajome, ale wystarczy odbić w nieznajomą dróżkę i nowe magiczne miejsca na wyciągnięcie ręki...

A dziś jest za gorąco na moto :sad: .

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Metaxa, jak się w tym roku czujesz na swojej SV-ce? :rolleyes:

 

 

Daruś, masz na myśli popołudnie po pracy czy poranne śmiganie?

 

 

Wczoraj jeździliście? Mi się udało z żonką zrobić objazd Warki, pierwszy raz w tym roku z pasażerką, z poczatku było średnio, potem coraz lepiej, a koniec wycieczki to już pełna przyjemność. Pogoda w tą sobotę była chyba najlepsza od początku roku, więcej takich poproszę :). Na minus duża liczba traktorów na drodze i fakt, że jest pora oprysków drzew owocowych, myśmy mieli wątpliwą przyjemność być spryskanymi dwa razy i to zaraz po postoju na umycie kasku z much :mad: .

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję dziś lub ew. jutro wybrać sie po pracy na przejażdżkę, na spokojnie myślę że uda się dopiero ok 18-tej, zawsze te 1,5-2 godzinki turlania.

Słonecznie powinno być do wieczora, choć chłodno. Może z Piaseczno-Józefosław ktoś ma chęć, Daruś :rolleyes: ?

Na pierwszy ogień niestety eskorta do stacji diagnostycznej na badanie :blush: .

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za chęci, ale diagnosta już załatwiony i turlanie tyż dziś wyszło od 18.20 do 19.50, nadwiślańskie łąki pomiędzy Konstancinem i Powsinem są takie piękne o zachodzie słońca :rolleyes: . Sorry, zapomniałem z pośpiechu wysłać smsa, chciałem zdążyć na czas...

 

Jak jutro będzie podobnie pięknie wieczorem jak dziś, to możemy się spróbować umówić o podobnej godzinie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha, nie wiem czy wczoraj jeździłeś wieczorkiem. Ja byłem na spacerku trochę wcześniej i przed 19.00 zaparkowałem w garażu, bo w lodóweczce czekał na mnie z utęsknieniem dobry browarek i nie mogłem sprawić jemu zawodu. :rolleyes: . Dzisiaj też troche poturlam się, ale tak pomiędzy 15.00 a 18.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...