Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też już sezon rozpocząłem, piewsza przejażdżka wykonana, niestety do Iwicznej nie dałem rady :(.

 

A jeśli pogoda dopisze to do Częstochowy 15.04 się wybiorę, chętnie w parze lub małej grupce, która lubi turlanie tak 90-100/h.

Do tej prędkości nuudna gierkówa się nie nadaje, więc w tym roku preferuję alternatywną. Mniej więcej równolegle, a bardziej malowniczo i mniej monotonnie jechałoby się np. na-Grójec-Nowe Miasto n.Pilicą-Końskie->[42] Przedbórz-Radomsko->[91] Częstochowa.

Do Odrzywołu droga dość przyjemna, dalej nie jechałem :).

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już sezon rozpocząłem, piewsza przejażdżka wykonana, niestety do Iwicznej nie dałem rady :(.

 

A jeśli pogoda dopisze to do Częstochowy 15.04 się wybiorę, chętnie w parze lub małej grupce, która lubi turlanie tak 90-100/h.

Do tej prędkości nuudna gierkówa się nie nadaje, więc w tym roku preferuję alternatywną. Mniej więcej równolegle, a bardziej malowniczo i mniej monotonnie jechałoby się np. na-Grójec-Nowe Miasto n.Pilicą-Końskie->[42] Przedbórz-Radomsko->[91] Częstochowa.

Do Odrzywołu droga dość przyjemna, dalej nie jechałem :).

 

Helo, wczoraj dołaczyłem do forum i też jestem z tej okolicy. Wybieram się do Częstochowy 15.04, tak więc możemy się poturlać razem i jeszcze z kimś. Myślałem o tej trasie alternatywnej bo gierkówka obecnie to szajs. Możemy umówiś się 15.04 np o 9.00 na parkingu pod Tesco w Grójcu. Daj znać co Ty na to.

Pozdro

 

Dawno się nie udzielałem:)

Podrzucę pewien pomysł...

Moja siostra ma ślub 13 maja b.r.

W ramach prezentu ślubnego pomyślałem żeby zrobić młodym eskortę motocyklową z miejsca zaślubin do domu weselnego (ok. 15km).

Ktoś był by chętny?

20km za górą kalwarią na południe.

Okazja do wybrania się na wiosenną przejażdżkę w podróż na piękne południe;)

 

Pzdr

 

Siema, od wczoraj jestem na forum i z tej okolicy, jeśli Tobie pasuje to mogę się przejechać w tej eskorcie na Hondzie Shadow 750

Jakby co to daj znać gdzie i o której godzinie.

Pozdro :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny do Częstochowy jak najbardziej, o ile dopisze w sobotę pogoda i nie wypadnie mi coś nagłego. Z tym że ja jechałbym na jeden dzień, więc wyjeżdżał bym od siebie Puławską, raczej wcześniej niż później. Spokojna prędkość brzmi bardzo dobrze - nie jeździłem jeszcze w grupie i wolę uważać, trasę znam ale na moto jej też w całości nie przebyłem. A poza tym ja też na szadołce więc wiadomo. Możemy się ustawić - mi obojętnie gdzie, pod Warszawą lub w Grójcu. Kurczę, brzmi to wszystko bardzo fajnie.

Edytowane przez Koomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy z Piaseczna/W-wa Ursynów to umówić się można równie dobrze w Piasecznie i razem do Grójca (ja tam Grójca nie znam).

Oczywiście warunkiem jest aby pasowało i pogoda była ok, umawiamy się przedwstępnie pewnie k. soboty (do mnie kom. jest w profilu). Planuję jechać w niedzielę ok 7.45 - 8-mej z Powsina, gdzie mam moto, po 8-mej 20 min. byłbym w Piasecznie. Z Ursynowa przez Powsin do Piaseczna też można jechać razem :). W Piasecznie można się umówić np. na parkingu przy Kościele Św. Anny (przy fontannie na rynku w centrum), wygodny wyjazd na Grójec przez Henryków-Urocze, tudzież na stacji Orlenu przy wyjeździe z Piaseczna na Magdalenkę i na gierkówę, moim zdaniem nieco gorsza opcja (nawierzchnia kiepska i ruch większy).

 

Koomi, a czemu się tak obawiasz jazdy w grupie? Wygugluj sobie zasady, np. tu rady w czoperskich klimatach i zapamiętaj :). Ja w grupie jadę z przyjemnością jak przed wyjazdem ustalę choć wspólną prędkość i się jej trzymam, ogólnie też stosuję się do zasady, że jak jadę i czuję że nie nadążam, a nie chcę jechać szybciej bo będzie dla mnie zbyt niebezpiecznie, to daję sobie spokój i żegnam się z grupą. Czasem lepiej jechać samemu z taką prędkością jak się lubi, niż bez sensu ryzykować. Tym bardziej, że paliwo drogie, i bilet od misków też ;).

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mycha - chętnie bym z tobą pojechał, mieszkam niedaleko Piaseczna tylko ja jadę w sobotę, nie w niedzielę. Z tego co piszą w programie w sobotę jest główna impreza, targi i kiermasze, jakieś customy i stunty itp w sobotę na placu, a w niedzielę jest tylko msza, na którą nie jadę, bo chcę tego dnia być na Bemowie. No i w sobotę jest koncert Acid Drinkers :buttrock:

 

Z jazdą w grupie - nie obawiam się, tylko nigdy nie dane mi było spróbować, ale bardzo bym chciał. Jedyne co, to że nie jestem jeszcze pewny - to co już wymieniłeś, czyli prędkość - ja porządne moto mam dopiero drugi sezon, więc można powiedzieć że cały czas się oswajam z 600-tką. Nie jestem jeszcze pewny siebie przy większych prędkościach, więc nie chciałbym spowalniać ekipy. Dlatego chopperowy team wydaje się świetnym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę w niedzielę, więc możemy się umówić np. w Piasecznie na rynku przy fontanie o godz. 8.30 i jechać tą alterrnatywną trasą przez Grójec, Radomsko. Komóra do mnie też jest w profilu, ale ostatecznie możemy jeszcze potwierdzić na tym forum np. w sobotę wieczorem. Ja bedę jechał na 100%, chyba, że w niedzielę rano bedzie padał deszcz i nie będzie widać przejaśnień.

Pozdro :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I "wykrakałeś" z tą pogodą dzisiaj od rana pada deszcz, ale bądźmy dobrej myśli idę dmuchać w chmury. Ustalone, wypad na Cz-owę potwierdzamy później . :rolleyes:

 

Prognoza na niedzielę jest kiepska, ma padać i to sporo, a może jutro w sobotę gdzieś wyskoczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, szczęściarz :). A na jutro nie planujesz jakiejś traski?

 

Jeśli pogoda dopisze, ja zamierzam się wybrać w sobotę na objazdówkę, wstępnie w kierunku Ostrowi Maz. czyli Kołbiel, Mińsk Maz., Brok. Tempo 80-100 km/h :).

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś z w/w okolic do wspólnych przejażdżek krótszych i dalszych, koniecznie z podobnym do mojego spokojnym temperamentem happy.gif - preferuję czoperową przelotową ok 80-100 km/h. Śmigam TDMą 900, startuję z Powsina, ulubiona trasa na 2 h w okolice Warka, Magnuszew, Mniszew.

 

cześć, jeśli pasuje Ci towarzystwo sporta i trochę większa prędkość przelotowa, ale też bez przesady to będę się pisał na jakieś wypady w tamte okolice, średnio 3 razy w tyg pokonuje tą drogę (Konstancin -G.Kalwaria -Szpruch (przed Coniewem) fajna knajpa praktycznie na wyjściu z zakrętu, gorąco polecam -Potycz -Warka -Magnuszew tu też jest fajna restauracjo/knajpka Stara Kuźnia, na wylocie z miejscowości po prawej stronie. Ja startuje z al. Wilanowskiej. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...