Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak pogoda będzie ok, w niedzielę ok. 17-tej zapraszam na spokojną przejażdżkę w stronę Warki, połączoną z Mszą w Kościele w Rozniszewie o godz. 18-tej. Msza oczywiście zwyczajna, wiejska, nie-motocyklowa, ale dobry pretekst by sobie pojeździć :).

Kościółek fajnie położony, na uboczu, często tam specjalnie jeżdżę z Piaseczna na Mszę niedzielną, czas ok. 30 minut, potem przez Warkę powrót do Piaseczna. W zeszłą niedzielę było super. Wierzących i praktykujących katolików z okolicy Piaseczna zapraszam do miłego towarzystwa :D .

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma chęć na przejażdżkę w sobote kierunek południowy Kazimierz okolice ?

 

Jak południe to lepiej na południowy zachód bardziej. W Kazimierzu ma padać po południu.

Mi chodzi od jakiegoś czasu traska:

 

Wawa - Grójec - Nowe Miasto nad Pilicą - Drzewica (fajny zamek) - Fryszerka (rybka w starym młynie) - Rawa Mazowiecka (zamek książąt mazowieckich) - Guzów (pałac) - Paprotnia - Wawa

 

Szykuje się jutro ładna pogoda na śmiganko

 

Edytowane przez kgeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Drzewicy fana droga w stronę Gielniowa.W Gielniowie skręt na Gałki i potem Huta niestety trzeba zawracać do Gałek i na Mechlin.Dobry asfalt i kręty. Z Mechlina w stronę Przysuchy i kierunek Szydłowiec.Super dorga.Pusto, stare lasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nawet trochę zbyt ładna. Ja już wolę przy temperaturze +5 jeździć niż przy +35. Ja tam jutro mogę gdzieś śmignąć wczesnym popołudniem nawet do wieczora

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musiałem wczoraj pojeździć - na rano przegląd, koniec o 13-tej - wracając w texach upociłem się za dwóch :mad: . Wczorajsza sauna to było coś wyjątkowego... ale dziś już 10 stopni mniej i przyjemnie wietrzy :). Do końca tygodnia mam urlop i na płd planuję przejażdżki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...