Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, jeśli pasuje Ci towarzystwo sporta i trochę większa prędkość przelotowa, ale też bez przesady (...)

Hej, towarzystwo sporta to nie problem, problemem jest zwykle przelotowa ;). Podałem 80-100 na te trasy, bo moim zdaniem takie trasy w okolicy Wawy, gdzie można jechać szybciej z przyjemnością i bez ryzyka, że się wpadnie na wyjeżdżający z pola traktor albo dziecko na rowerze, albo będzie się rozjechanym przez tira, można policzyć na palcach jednej ręki. Poza tym mimo że mam jakby nie było dość szybkiego turystyka, to 10 lat ujeżdżania czopera zrobiło swoje, a przeżyty cudem wypadek sprzed 14 lat nadal pomaga się opamiętywać przy odwijaniu manetki. A tak w ogóle, to ponad 100 km/h krajobraz już za szybko się przesuwa i umyka sporo ciekawszych widoczków ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja w czwartek wstępnie chętnie bym się wybrał, na majówkę niestety nie bo wyjeżdżam puszką ze znajomymi:] A gdzie? Chętnie zwiedziłbym sobie trasy po mazowieckim bo za dużo jeszcze ich nie zobaczyłem. Dotychczas byłem w Czersku i Kampinosie, Konstancin, a poza tym to niewiele. Tu jest fajne źródło pomysłów:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/71650-fajne-trasy-w-okolicach-wawy/page__fromsearch__1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek 26-go chętnie się przyłącze na krótki objazd. Tempo jak najbardziej pasuje a trasa dowolna. Sprzęty podobne więc mogłoby to nieżle wyglądac. Myśle , że jeszcze jeden kolega też by chętnie się wybrał to byłoby już czterech. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, w czwartek o 10.30 muszę byc u lekarza na Okęciu i później moglibysmy gdzieś śmignąć. Kiedyś planowałem Czerwińsk n.Wisłą, Wyszogród, Płock. Nie jest to daleko i spokojnym tempem może być ładny spacerek. Komi jest z Ursynowa, a więc mozemy umówić się gdzieś w tamtych okolicach,ChrisWaw przeskoczy siekierkowskim przez Wisłę a ja dojadę z Okęcia. Może o 11.15 . Co Wy na to. Może na stacji Stat Oil przy Dolinie Słuzewieckiej, albo jakieś inne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślalem wyskoczyć gdzieś w kierunku południowym np Góra Kalwaria i dalej. Choć może trasa oklepana ale nie najgorsza i wrócić (wjechać) do Wawy będzie łatwiej (środek tygodnia + godziny szczytu). Przebijać się przez cała Wawe między puszkami mało przyjemne - przynajmniej dla mnie. Tak więc proponuję spotkać sie np w Wilanowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mi Statoil jak najbardziej pasuje - chodzi o ten taneczna/puławska tak? (Bo jeszcze jest koło SGGW). Jeśli chodzi o preferencje to naprawdę mi wszystko jedno. Za pierwszą traską przemawia to że już dawno chciałem zobaczyć zarówno północną stronę i Czerwińsk, okolice Modlina, słyszałem wiele dobrego o tych traskach. Godzina mi też odpowiada a myślę że o tej porze korków zbyt dużych nie ma - najgorsze natężenie jest przed 9-tą i koło 17.00 także przez miasto przebić się da radę. Ale południowa traska też brzmi fajnie, możnaby skoczyć - np. przez Konstancin do Warki - Warka ponoć to jedno z fajniejszych miejsc na jednodzienną podróż. Ogólnie - count me in. Jakby co tel. do mnie w profilu.

Edytowane przez Koomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W godzinę z mala przerwą na picie i pogadanie tego nie objedziesz. Tak , że podejrzewam , że jak wyjedziemy koło 12.00 to będziemy wracać kolo 16.00 to zaczną sie juz korki. Jak będziemy wjezdzać od północy (Nowy Dwór) to kazdy ma do domu cała Wawe przejechać a od poludnia kazdy ma blisko. Myśle , że lepiej pojechać dalej lub dłużej posiedzieć w fajnej knajpce po drodze niż przeciskać się pół godź w korku przez Wawe. Ale dostosuje się do większości. W końcu jest demokracja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też wszystko jedno gdzie pojedziemy. Na południe od W-wy praktycznie wszystko objechałem i dlatego ten pomysł z północną częścią. Ja też nie lubię przeciskać się w korkach .Wracać bedziemy już po 16.00 tak więc korki raczej będą z Warszawy a nie do Warszawy.Proponuje umówić się , a później postanowimy gdzie jechać. Spotkać się możemy w Wilanowie, jak zaproponował Chris, z tamtąd mozemy zarówno jechać na pólnoc ( Wiosłostradą o tej porze nie będzie korków ) jak i na południe. Spotkajmy się zatem o 11.15 w Wilanowie pod Mc.Donaldem. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakąkolwiek trasę wybierzemy, będzie git. Dla mnie i południe i północ pasują jednakowo, zapowiada się super pogoda, nie tylko jutro ale na całą majówkę. Super odmiana bo ostatnio za każdym razem jak wchodzę na moto (Częstochowa, Bemowo, sobotni bazar) to zaczyna lać :happy: No to to zobaczyska jutro pod Mcdonaldem o 11.15!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...