Skocz do zawartości

Honda Rebel '86


Koyot_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania Hondę Rebel.

 

 

Zalety:

- sakwy (sztywne, bez stelaża - był bardzo podłej jakości) + piórnik

- małe spalanie (w mieście do 3,5l/100km, na trasie da się zejść nawet poniżej 3l)

- frędzle na manetkach

- opony zmienione na nowe w 2010 r.

- akumulator również z 2010 r. firmy Yuasa

- wymienione uszczelniacze i amortyzatory (przednie) w 2009 r.

- prosty w obsłudze

 

Wady:

- padnięty moduł zapłonu (koszt naprawy ok. 350 - 400zł)

- motocykl po wywrotce z prędkości ok. 20km/h - kierownica z prawej strony skrzywiona, jednak lagi są wciąż proste i motocykl można bezpiecznie prowadzić (sam przejeździłem pół roku; koszt naprawy ok. 300-400zł)

- brak prawego lusterka (odpadło od ramienia wskutek wibracji i małego pęknięcia, które spowodował poprzedni właściciel; nowe lusterko ok. 80zł)

- siedzenie w kilku miejscach rozprute

- nieoryginalne tylne kierunkowskazy (poprzedni właściciel źle dopasował sakwy i zmienił oryginalne na zamienniki)

- skrzynka na przewody przy kierownicy ma urwane gwinty, jednak pół godziny i sprawna ręka rozwiążą problem

- pęknięty klosz od światła (jednak nie wpływa to na snop światła i samą jasność)

 

Podsumowując - idealny na pierwszy motocykl, lub dla kogoś kto przeważnie jeździ po mieście i czasami poza. Jeśli tylko się ktoś nim zaopiekuje na pewno będzie się nim cieszył przez długie lata.

Silnik jest w dobrej kondycji, praktycznie nie do zajechania, pali od razu. W tej chwili jest unieruchomiony przez niedziałający moduł zapłonu.

Ja wyjeżdżam za kilka tygodni do Anglii i motocykl będzie tylko stał w garażu i się marnował (nikt z mojej rodziny ani znajomych nie jeździ na motocyklu).

 

Cena 2000zł do negocjacji, motocykl do obejrzenia w Krakowie.

 

Zdjęcia dostępne pod http://otomoto.pl/honda-cmx-250-M2759233.html

Edytowane przez Koyot_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...