Skocz do zawartości

Boss Hoss Vs ZX 12R-Film


Rekomendowane odpowiedzi

wkoncu sie sciagnelo ;]] ech to jest nic :D zaraz poszukam filmik z ZX10R to jest dopiero wypas, koles jedzie na seryjnym ZXe jedyna modyfikacja jest obnizenie zawieszenia + wydech, ale to i tak jest wypisane na koncu

 

a co do filmiku... kawasaki to padaki, a dragi wygrywaja... :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No PBR jest suuuuper!

No to jak juz filmiki podajemy to macie tutaj filmiki moich znajomych www.stuntoholics.com/clips.php .Kolesie sa najlepsi w szwecji :D Sam ich filmowalem ale rok temu,wiec az tacy dobrzy nie byli.Zrobilem nawet krotkiego filmika (3min).Jak wrzuce na serwer to zapodam.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz jak juz tu jestes :D to powiedz mi takie cos... Ghostridera krecili w Stockholmie? Tak samo jak Get away in Stockholm? :D Slyszales o tym drugim filmiku? tylko ze to akurat o puszkach jest, ale rowniez bardzo fajny :mrgreen:

 

Jezeli Ghostrider pomykal po Szwecji, w takim razie powiedz mi jaka tam panuje pogoda przez caly rok, czy mozna dluzej pojezdzic niz u nas (pewnie nie :D ) czy maja fajniejsze laseczki (pewnie nie :D ) i czy mozna tam dzidowac caly czas jak u nas (pewnie nie :) ) . Zartuje sobie troche , ale napisz jak tam ejst :D Jedno jest pewne.. drogi maja lepsze! :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radek46

No stuntoholics to niezli wymiatacze... ale dobrych załóg jest sporo... ja np. oniemiałem co wyprawia ta ekipa z francji na Judgement Day 2... taka świeżość tricków... niesamowite co oni wyprawiają, a Dan Jackson robiąc stoppie tyłem na zbiorniku to już mnie rozwalił... ale tak to u nas robi Mentos na jawie...heehe

aha tak się ostatnio z kumplem zastanawialiśmy jak on to zrobił... wiemy że ma hamulec przerobiony... z resztą sprawdzcie: http://www.adrenalincrew.com/acindex.html chodzi o NO HANDED ENDO w wykonaniu Crazy Martina z AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghostridera krecili w Stockholmie?

Tak,w stockholmie i okolicach.

Tak samo jak Get away in Stockholm? Slyszales o tym drugim filmiku? tylko ze to akurat o puszkach jest, ale rowniez bardzo fajny

Mam wszystkie czesci GIS i najlepsze sa 2 i 4.Jak sie spaceruje po centrum w weekend to bardzo czesto mozna spotkac Corvette z czesci 4 z wielkim napisem "getaway in Stockholm 4".

Jezeli Ghostrider pomykal po Szwecji, w takim razie powiedz mi jaka tam panuje pogoda przez caly rok, czy mozna dluzej pojezdzic niz u nas (pewnie nie )

Zalezy.Od 2 lat akurat sezon byl bardzo dlugi i suchy.w tym roku troche gorzej,bo jak narazie lata nie widac.Ogulnie rok temu warunki byly idealne na moto,pogoda przez cale wakacje byla super.

czy maja fajniejsze laseczki (pewnie nie )

Trodno powiedziec :D Tak w normalny dzien to chyba jednak polska gora,ale jak sie wyjdzie na miacho w piatek wieczorem albo w sobote to szczena leci w dol 8O Mowie tutaj o snobistycznym centrum,na "prowincji" juz nie to...

czy mozna tam dzidowac caly czas jak u nas (pewnie nie )

Zdecydowanie nie :) Mandaty sa bardzo duze,jak przekroczysz predkosci o 30km/h to zabieraja ci prawko.Ale efekty widac,rocznie w szwecji ginie okolo 500 osob,a w tym roku planuje sie zmniejszyc ilosci zabityh w wypadkach do 200 osob 8O Motocyklisci nie maja tutaj zlej reputacji,gorzej motorowerzysci.Ogulnie kulturka,motocykli sie nikt nie boi,bo jezdza spokojnie,no na autostradach lubia przyscisnac ale ogulnie nie widac scigaczy dajacyh na tylnie gumie w centrum miasta (chociaz zdaza sie).Wokol stockholmu jest bardzo duzo miejsc gdzie mozna sie wyszalec nie narazajac zycia innych typu pozamykane pasy startowe itd...

Jedno jest pewne.. drogi maja lepsze!

Tak,drogi maja cudowne! :D

Pozdro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radek46

Słuchaj Łukasz ja mam pytanko. Mianowicie chodzi mi o to czy trick COASTER [ jazda na gumie na luzie ] wykonuje się używając tylnego hamulca czy polega to na perfekcyjnym balansie. Pisałeś że filmowałeś SoH więc może mi odpowiesz... bo oni coastery robią spore... z góry dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...