Skocz do zawartości

Enduro 50


Gość Arni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześc.Obiecałem kiedyś dalsze zdjecia mojej przerobionej Jawki.Troche to trwało bo nie miałem netu wiec sorry za opoznienie.Osobiście uwazam że można z Jawki zrobić wiecej niż ta moja ale po co kusic los bo za wiekszą ingerencję w konstrukcję motorka mozna oberwać od gliniarzy.Aha-jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil>masz racje bo mi też sie najbardziej podobają.Przeróbki są tak przemyslane żeby był tylko stylizowany na enduro.Wiesz co by trzeba było porobić przy tym motorku zeby zrobic z niego naprawde maszyne warta poswiecenia wiekszej uwagi? np. ta pomaranczowa Jawka jest tego przykładem.Przerobione dosłownie wszystko ale jaki efekt koncowy.Uważam ze moj nie zalicza sie do najpiekniejszych i po czesci zgadzam sie z krytyczną opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest ok - piękna nie jest, ale brzydka też nie. Żeby po lesie pojeździć będzie dobra, tylko mógłbyś podnieść wyżej wydech, jak to ktoś wcześniej napisał, bo możesz łatwo o coś zahaczyć i będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o wydech to nie bardzo wiem co z nim zrobić (uciać ! :D).nie bardzo jest miejsce żeby go gdzies wyzej wypuścic a kolanko z silnika też jest w troche nieszczesliwym położeniu.Co do malowani to jeszcze bede to robił ale z wizualnych przeróbek to juz koniec.Teraz mam na oku Jawe 175.Zgadnijcie na co ja przerobie? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO :evil: Ja się tylko dziwię PO co tak wszyscy Siedzenia mocno wyginają ( można ale troche .... ) w niektórych sisonach tak wygninają że lampa świeci zamiast czeronym do tyłu to do góry a białym do tyłu :) BLECH .............. CO do JAWKI na zdjęciu nr 1/ TO jest JAWKA 555 CZYLI ta sTARA z MAŁYM TŁUMIKIEM I ZE SZTYWNYM TYŁEM :( :D :smile2: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...