Skocz do zawartości

Mój nowy motocykl :)


zielu-piastow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Muszę się pochwalić moim nowym pojazdem dwukołowym, jakim jest Suzuki GSF650S Bandit z 2006 roku.

 

Wcześniej jeździłem Hondą CB500S z 2002 roku. Motocykl służy mi głównie do przemierzania korków podczas codziennych dojazdów do pracy, a czasem i do wypadu na tor w Radomiu :)

 

Honda była genialna na miasto, mała, zwrotna, poręczna. Spalanie w granicach 4,5 - 5 l/100 km. Po 2 niepełnych sezonach zaczęło brakować mocy i trzeba było zmienić motocykl na coś większego.

 

Pod uwagę przy wyborze nowej maszyny brałem Yamahę FZ6S, Hondę Hornet S, Suzuki SV650S lub Suzuki Bandita S.

 

Pewnego słonecznego dnia postanowiłem udać się do salonu Yamahy w Warszawie przy Łopuszańskiej i ujrzałem wspaniałego czarnego Bandita S :)

Zakochałem się w nim od pierwszego wejrzenia i niedługo po tym go kupiłem :icon_mrgreen: Wyróżniał się z tłumu maszyn testowych :)

 

Ów Bandit był "ubrany" w akcesoryjny tłumik LeoVince (piękna muzyka), turystyczną szybę Givi, gmole, stelaż pod kufry boczne i kufer centralny z kufrem Givi, białą lampę tylną z czerwoną diodową żarówką, gniazdo zapalniczki i tankpad.

Wszystko wspaniale współgrało zachęcając do zakupu :)

 

Bałem się trochę o przydatność Bandita w mieście ze względu na dużą masę własną, ale po godzinnej jeździe testowej przekonał mnie do swojej poręczności :) Szczerze mogę powiedzieć, że Bandit doskonale sprawdza się w mieście, u mnie dodatkowo jest głośniejszy tłumik, co pomaga w codziennym przebijaniu się przez sznury samochodów zmierzające w stronę Mokotowa :D

 

Bandit doskonale radzi sobie w trasie oraz na torze wyścigowym :crossy: Co prawda tor w Radomiu jest niewielki, ale ma świetne winkle, gdzie Bandit jest w swoim żywiole :) Doskonała maszyna :)

 

Tutaj możecie obejrzeć kilka zdjęć mojej kochanej Suzy: http://www.fotosik.pl/u/zielu84/album/909150

 

Zgłosiłem motocykl do konkursu na Forumowy Motocykl Miesiąca lipca. Głosować na niego można pod linkiem http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/145696-forumowy-motocykl-miesiaca-lipca-2011/

 

Wszystkim serdecznie dziękuję za głosy na mój ukochany Motocykl :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...