Skocz do zawartości

Gdzie dostanę komplety naklejek?


Rekomendowane odpowiedzi

Problem był już wcześniej poruszany, sprawdzałem w archiwum. Tylko nigdzie nie znalazłem namiarów gdzie znalazłbym cały komplet naklejek (grafika i napisy) na swoja Hondę NSR 50 AC 08 z 94'. Sprawdzałem strony, firmy oferują tylko naklejki z napisem Honda, RR itd. Co prawda ludzie do których dzwoniłem mówili, że jak prześle im zdjęcia, dorzucę odrys od kalki, to zrobią mi wszystko jak trzeba, choć bez cieni, bo z tym mogą być problemy.

Dlatego prosiłbym o podanie adresów firm, które się tym zajmują i mają np. katalog całych kompletów naklejek do wszystkich (większości) modeli.

Z góry wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem był już wcześniej poruszany, sprawdzałem w archiwum. Tylko nigdzie nie znalazłem namiarów gdzie znalazłbym cały komplet naklejek (grafika i napisy) na swoja Hondę NSR 50 AC 08 z 94'. Sprawdzałem strony, firmy oferują tylko naklejki z napisem Honda, RR itd. Co prawda ludzie do których dzwoniłem mówili, że jak prześle im zdjęcia, dorzucę odrys od kalki, to zrobią mi wszystko jak trzeba, choć bez cieni, bo z tym mogą być problemy.

Dlatego prosiłbym o podanie adresów firm, które się tym zajmują i mają np. katalog całych kompletów naklejek do wszystkich (większości) modeli.

Z góry wielkie dzięki!

 

Przejdź się do dealera Hondy i Ci sprowadzi. Niestety może to trochę kosztować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, życzą sobie za to bardzo dużo. Dzwoniłem już za nimi wcześniej. Podobno 1000 zł?! Możliwe?

Dlatego szukam zakładu poligraficznego, który ma bazę danych z układem naklejek dla poszczególnych modeli i korzystając z gotowych szablonów mógłby dla mnie takie zrobić znacznie taniej niż u dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już, że zakłady, które robią poszczególne naklejki typu Honda, RR, NSR na bak czy zadupek znalazłem. Tylko żaden z nich nie ma gotowych grafik (szablonów) na boczne owiewki. Mój ma na bokach coś w rodzaju płomienio-iskro podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, im to wystarczy. Zrobiłem foty cyfrą i odrys na kalkę. Łudzę się tylko, że jeszcze znajdę gdzieś już gotowy szablon do tego modelu i obejdzie się bez kombinowania.

Boję się, że biorąc zdjęcia i ten odrys zrobią mi kiepsko naklejki i popsuję tylko sobie wygląd.

Adresy które mi podałeś to tylko zdjęcia NSR'ek 50'ek. Dzięki i tak za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...