Skocz do zawartości

Suzuki DRZ400


tobiasz86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Suzuki DRZ400s w stanie bdb, Od ostatniej jesieni wymieniłem: kompletny napęd, opona tył (w tej chwili ma coś około 90%), akumulator bosch, linkę sprzęgła o olejach czy klockach nie piszę bo wiadomo, zawory co jakiś czas kontrolowane (od kiedy ją mam nie wymagały regulacji), na napinaczu zostały trzy ząbki więc na przyszły sezon będzie potrzebny pewnie nowy łańcuszek (chodź przy kupnie też tyle miał), przednia opona klasyfikuje się już do wymiany.

Wizualnie trochę rys posiada ale nie ma jeszcze tragedii, posiada prawdopodobnie oryginalne naklejki.

Jak kupiłem moto w zeszłym roku to było na oponach szutrowo/asfaltowych ze stanem wizualnym niemalże idealnym, co za tym też idzie niewymęczone w lesie, czy jakichś bagnach.

Cena za moto tak jak stoi 7500zł albo 8000 z nową oponą na przodzie, nowymi klockami i zapasowym rozrządem (możemy założyć u mnie, przy okazji można podglądnąć silnik)

 

Interesuje mnie też zamiana na 250 4T typu yzf/crf/rmz... w podobnych pieniądzach, albo coś trochę tańszego do remontu

 

link do paczki ze zdjęciami i filmikiem http://hostuje.net/file.php?id=beffbe14f5be96f0f30e924b8ac81ed3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...