Skocz do zawartości

Benzer GSR 4 ST


Hunqer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż chcę zakupić motorower: Benzer GSR 4 ST. Niestety nie wiem czy jest to opłacalne. Czy ktoś z forumowiczów posiada ten model? Jeżeli tak to prosiłbym o wypowiedź na temat modelu i firmy. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Benzer SHAFT (to pewnie to samo tylko inne plastiki)już 2 rok w domu :D

Dziewczyny go męczą, założyłem 72 ccm i daje rade nawet we 2 osoby.

Jak na razie niewielki przebieg 2kkm.

Podstawowa rzecz wymienić na twarde szpile (bo chińskie to słabe a bez porządnego dokręcenia drgania są )od montażu silnika do ramy dokręcić wszystkie pozostałe śruby i można śmigać.

 

Z rzeczy wkurzających:

Brzęczenie w tłumiku, ciężko w luz utrafić, po przewróceniu go (w końcu sprzęt do nauki jazdy ) paliwo wylewa się jakby nie było korka, po roku osłony gumowe klamek popękały, Szalejące zegary przy wyższych obrotach od 7k (pewnie od drgań)- wskazówki zamist do przodu cofają się :D - co pewnie można naprawić jakoś ale komu by się chciało wytłumić te drgania.

 

Zabrałem to to na wieś w góry i swobodnie daje rade nawet na stromych podjazdach (oczywiście po redukcji).

 

Ogólnie idealny do nauki jazdy - tanie części np komplet lusterek 20 pln :D

D

Praevenire melius est quam praeveniri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Bartona (a to chyba niewielka różnica nie tylko w nazwie) i od sierpnia ub.r. turlam się nim po Warszawie, jeżdżę od przeglądu do przeglądu (co tysiąc km)w zasadzie bezawaryjnie, nie licząc przykręcania na początku niektórych śrub (osłona na tłumiku, stacyjka, maskownica klaksonu). Na cofający się licznik w serwisie powiedzieli, że nie jest przewidziany na takie prędkości (pow 60km/h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...