Skocz do zawartości

MotoParty nad Piławą 8-10.07.2011 Głowaczewo k.Wałcza


Basia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pragnę Was serdecznie zaprosić na MotoParty nad Piławą, które odbędzie się w dniach 8-10 lipca 2011 w Głowaczewie k. Wałcza.

 

Impreza, którą organizujemy przełamuje dotychczasowe zlotowe schematy, łącząc typowo zlotową zabawę z bardziej wyszukaną rozrywką.

 

Finał zlotu stanowić będzie plebiscyt na najlepszy motocyklowy zespół MOTO KAPELA 2011 i to od Waszych głosów zależeć będzie kto zwycięży.

 

Jest to zlot silnie muzyczny - zespoły, które przeszły eliminacje reprezentują tak wysoki poziom, że cieszę się, że to uczestnicy decydują kto wygra... ja naprawdę mam problem z wybraniem, kto gra najlepiej.. Zresztą sami sprawdźcie na naszej stronie www.ridetolive.pl :icon_biggrin:

 

W piątek mamy dla Was niespodziankę - jeszcze dwóch muzyków (dwa koncerty) akustyczne z ogniskiem w tle :)

 

W atrakcyjnej cenie wjazdu 36 zł oferujemy:

 

* miejsce na super malowniczym polu namiotowym

* pamiątkowy zlotowy znaczek (solidny odlew, a nie plastik na agrafce)

* obiadek w sobotę

* śniadanko w niedzielny poranek

* loteria z nagrodami

* 8 dobrych koncertów

* wystawy motocyklowe np: "Zloty motocyklowe przed 20 i 30 laty" , "Szybko, coraz szybciej..."

* spotkania z zaproszonymi gośćmi (m.in. motocyklowi instruktorzy jazdy, policjanci, ludzie o nietuzinkowym hobby)

* oryginalne konkursy

* kino letnie wraz z prelekcją

* karaoke

* aukcja charytatywna

* bezpieczna parada

* i wiele więcej

 

Dla pierwszych 100 motocyklistów koszulka zlotowa gratis!

 

Wstęp dla gości 20 zł.

Jeśli chcecie posłuchać przyjętych zespołów oraz poznać szczegóły dotyczące imprezy, zajrzyjcie na

stronę organizatora.

 

Zapowiedź w ścigacz.pl

 

Teren zlotu otwarty 8 lipca od 15.00

 

Do Głowaczewa zawsze po drodze:

 

Wałcz - 10 km

Piła - 25 km

Poznań - 110 km

Bydgoszcz - 114 km

Gorzów Wielkopolski - 120 km

Szczecin - 150 km

Warszawa - 360 km

Berlin - 340 km

Londyn - 1399 km

 

 

post-5102-0-43096300-1309523025_thumb.png

 

 

LwG i do zobaczenia :crossy:

Edytowane przez Basia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że Wojtek tak ładnie to ujął - 'motocykliści dla motocyklistów', co współbrzmi z hasłem 'przyjaciele dla przyjaciół' jakie patronuje Włóczykijowi robionemu przez prawie tą samą ekipę!

Przyznam, że jestem mocno zaintrygowany imprezą w Głowaczewie i mam takie osobiste przekonanie, że będzie współbrzmiała z niegdysiejszym Bluesem nad Piławą. Jej główny animator Andrzej Brzeski odszedł na zawsze, lecz pozostawił po sobie klimat towarzyszący miejscu i ludziom pamiętającym tamte czasy. Jeśli mógłbym zawrzeć tu jakieś życzenie, albo przesłanie to chciałbym usłyszeć w bieżący weekend tony, jakie pozostały we mnie za sprawą p. Brzeskiego i jego przyjaciół. Oczywiście będzie to zupełnie inna impreza, inna muzyka i ludzie lecz może w hołdzie tamtym pionierom pojawi się akord, który połączy obecne i minione chwile. Chciałbym tego doznać i jestem przekonany, że za sprawą ekipy wypruwającej sobie teraz żyły dla powodzenia projektu jest to możliwe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zapowiada się prawdziwa impreza dla Motocyklistów. Nie dla frekwencji, nie dla kasy.... dla Motocyklistów! :crossy:

i to jest to co mi sie podoba,bardzo lubie taki klimat i takie zloty gdzie wszyscy są równi i nie tylko płacisz zato że "masz prawo byc" ale za to że czujesz sie cześcia zlotu, szacunek dla organizatorów,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...