Skocz do zawartości

Cross Country Bielsko Biala


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Zapraszam wszystkich do Bielska Bialej na cross cantry 5 czerwca, na torze terenowym Bracka, okrazenie ok 2.5 km, latwy tor, dla quadow w sumie, scigamy sie 80 minut + jedno okrazenie ze wspolnego startu z wszystkimi jak na motocrossie tylko bedzie duzo wiecej zawodnikow :) bylem w zeszlym roku i naprawde super impreza, w tym takze jade, zapraszam wszystkich chetnych, do zobaczenia na starcie :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to kiedy się spotykamy?

jeżeli ktoś chce dokładne instrukcje jak dojechać to na PW albo pytać w temacie.

 

byłem w zeszłym roku, było mokro jak cholera, tor jest tylko dla quadów przygotowany, ani bandy ani nic...

 

ale zawsze to jakaś okazja do spotkania

 

niestety nie startuje bo mam za dużo nauki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dobra nie?

tylko że mi na prawde semestr ostatni się kończy i muszę zapinać nad książkami jak głupi.

a poza tym to tam na prawdę jest ciężko.

ja lubię bandy, dobre hopki z kontami dla moto a nie zawody enduro na torze quadowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

przecie dzisiaj była super pogoda.

 

może się poprostu spotkamy o określonej godzinie gdzieś na obrzeżach miasta, hę?

tak będzie prościej.

coś mi się wydaje że treningi zaczynają się o 10.45 albo jakoś tak, ale chyba same zawody są ciekawsze, nie?

 

to jak? kiedy i gdzie?

jam jest otwary na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wjeżdżacie do centrum miasta, (kierujcie się na dworzec kolejowy) przejeżdżasz przez miasto, cały czas prosto ulicą 3 maja w kierunku żywca i szczyrku, aż dojeżdżacie do niebieskiego budynku polewej stronie z napisem APENA, jedziecie dalej, ulica chyba zmienia nzawę, ale to nic, dalej jest 2pasmowa.

Dojeżdżacie do dużego skrzyżowania, po lewej jest autokomis z żółtym płotem, można jechać prosto na szczyrk albo skręcić w lewo lub prawo, skręcacie w prawo, następnie na pierwszych światłach za tym skrzyżowaniem, 120m, skręcacie w lewo w stronę szpitala wojewódzkiego. Taka droga najpierw 2 pasmowa a potem (koło dużej ilości pomalowanych w grafy garaży) zmienia się w wąską drogę na 1,5 samochodu.

Jedziecie nią do końca w stronę gór. Na końcu powinien być duży parking lekko po prawej, zakaz wjazdu dalej i skręt w prawo i w lewo, skręcacie w prawo i po około 200 metrach jest po prawej knajpa BRACKA, taki drewniany dom, za nią tor.

Zjazd do zaplecza motocyklowego jest jakieś 50 m przed parkinkiem tej knajpy.

 

Życzę miłego pobytu, ja niestety się nie pojawię

Raz że jutro ma lać a dwa że mam tyle nauki że HEJ :ehz:

 

chociaż może jakiś cud się zdarzy. jak coś to mnie poznacie :eek2:

mam taki wygląd jak na avatarze

do zobzczenia (oby)

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...