Skocz do zawartości

IV Moto Zauro Music


Robcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny zlot choć brakowało mi wejściówek na zwierzyniec itp. atrakcje. Jedyne co mnie baardzo zasmuciło to, to że ktoś ukradł mi światło odblaskowe od orginalnego kufra i oderwał pół emblematu V-Strom z kufra centralnego. W dzień, w sobotę. Smutne, że to zapewne motocyklista, którego takiego Stroma z kuframi ma. Pozwolicie: Oby Ci ręce odpadły ciulu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zlot choć brakowało mi wejściówek na zwierzyniec itp. atrakcje. Jedyne co mnie baardzo zasmuciło to, to że ktoś ukradł mi światło odblaskowe od orginalnego kufra i oderwał pół emblematu V-Strom z kufra centralnego. W dzień, w sobotę. Smutne, że to zapewne motocyklista, którego takiego Stroma z kuframi ma. Pozwolicie: Oby Ci ręce odpadły ciulu!

i niech się stanie!!!

a park maszyn miał być ...uwaga.....Monitorowany (patrz plakat z imprezy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo swietnie jak zawsze... organizacja na wysokim poziomie :lalag:

 

Plusy:

- nowe pole namiotowe - blisko sceny,

- niedzielna, regeneracyjna jajecznica smazona na boczku :icon_mrgreen:

 

Minusy:

- bylo mniej budek toitoi.

 

Fotki --> TUTAJ

 

Podobalo mi sie tez to, jak chlopaki z gremium skutecznie uciszyli debila, ktory na polu namiotowym katowal sprzeta chyba z godzine i olewal wszystkie prosby/grozby przebywajacych na polu kolegow.

 

Zdrowko! Robcio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bylo swietnie jak zawsze... organizacja na wysokim poziomie :lalag:

 

Plusy:

- nowe pole namiotowe - blisko sceny,

- niedzielna, regeneracyjna jajecznica smazona na boczku :icon_mrgreen:

 

Minusy:

- bylo mniej budek toitoi.

 

Fotki --> TUTAJ

 

Podobalo mi sie tez to, jak chlopaki z gremium skutecznie uciszyli debila, ktory na polu namiotowym katowal sprzeta chyba z godzine i olewal wszystkie prosby/grozby przebywajacych na polu kolegow.

 

Zdrowko! Robcio :wink:

 

Czym dla Ciebie jest organizacja na wys poziomie?

To że w trakcie koncertu po terenie zlotu lazily jakies ciule w bialych dresach ?

A moze to że w niedziele nie było bieżącej wody?

Czy może park maszyn, po ktorym lazili turysci z lodami i na ktorym byly 2 przypadki kradziezy o ktorych slyszalem.

W lbn na otwarciu jak grzebalem przy moto (swoim oczywiscie)to podszedl do mnie koles z obslugi i sie zainteresowal co robie.

Dla mnie to byla parodia zlotu.

Edytowane przez bonhart88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku w niedzielę rano nikt już nie pilnował parkingu!!!!! Praktycznie można było wyjechać dowolnym motocyklem.

Za rok może mnie przycięgnie Dżem albo Kult :) mało prawdopodobne żeby przyjechali, więc...........

Edytowane przez walko69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku w niedzielę rano nikt już nie pilnował parkingu!!!!! Praktycznie można było wyjechać dowolnym motocyklem.[...]

 

Chyba do innego Baltowa trafiles... od nas kazdy, kto poszedl po moto, przy wyjezdzie pokazywal dowod rejestracyjny - w niedziele rano.

 

Taaaa... po parku maszyn krecily sie tlumy zlodzieji zasloniete wielkimi lodami. A do wafli dunskich spuszczali paliwo... gdyby nie dresy, nikt nie moglby ich rozpoznac :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do innego Baltowa trafiles... od nas kazdy, kto poszedl po moto, przy wyjezdzie pokazywal dowod rejestracyjny - w niedziele rano.

 

Taaaa... po parku maszyn krecily sie tlumy zlodzieji zasloniete wielkimi lodami. A do wafli dunskich spuszczali paliwo... gdyby nie dresy, nikt nie moglby ich rozpoznac :bigrazz:

Byliśmy w tym samym Bałtowie i dobrze o tym wiesz. NIKT nie sprawdzał dowodów rejestrcyjnych ani w sobotę ani w niedzielę. W niedzielę zresztą nikt nie stał przy wyjeździe z parkingu!!!!! Wyjeżdżałem około 10.00-10.30. w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] W niedzielę zresztą nikt nie stał przy wyjeździe z parkingu!!!!! Wyjeżdżałem około 10.00-10.30. w niedzielę.

 

Walko... no jak nikt nie stal... od nas kazdemu przy wyjezdzie sprawdzali dowod. Nie wiem dokladnie ktora byla godzina, ale przed jajecznica, wiec okolo 10-tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robciu, ostatniego browara wypiłem około północy, więc rano wstałem rześki jak skowronek. Percepcja niczym nie zaburzona :) ......No normalnie : NIKT NIE STAŁ! NIKT NIE SPRAWDZAŁ DOW REJESTRACYJNYCH! Nawet komentowalismy to z kumplem, bo specjalnie wracaliśmy z polowy drogi z pola na parking po dokumenty. a okazało się że niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem... nam sprawdzali. I za kazdym razem, gdy wchodzilem do parku maszyn musialem swiecic opaska :lalag:

 

Wniosek zawsze jest ten sam - jednemu cos tam sie podoba, a drugiemu cos tam nie. Czyz nie? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...