Skocz do zawartości

Yamaha xj600 s


Mikołaj_xj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością sprzedam Yamahę xj 600s. Rocznik 1993. Posiadam ją od września zeszłego roku a poprzednim właścicielem był weterynarz jeżdżący nią do pracy. Nie bawi mnie palenie gumy ani katowanie motocykla czym może się również pochwalić poprzedni właściciel. Opony przednia i tylna w stanie idealnym. W tym roku na rozpoczęcie sezonu poczyniono: olej, filtry, napęd DID, 3 dni temu została wymieniona tapicerka na nową. Minusem są drobne zarysowania na przedniej owiewce wielkości 3-5 mm z lewej strony ( skutek otarcia o ścianę garażu ). Cena 4000 do negocjacji. Wszystkich chętnych zapraszam na jazdę próbną i obejrzenie motonga. 508-060-264. 26-600 Radom ul. Waryńskiego 8/3

post-50949-0-49934900-1308352195_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a napiszesz co się stało? zmieniasz maszyne, czy rezygnujesz z jazdy na moto?

Ja w sumie myśle o XJ-tce, ale jeszcze kurs na A przede mną, więc raczej Twoja juz pójdzie w świat :)

A pewnie, że napiszę. Nic się nie stało poza faktem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i chcę pilnie kupić hondę CBR bo się zesram. Jestem chory na punkcie przyspieszeń i prędkości a Yamaha zapewnia tak naprawdę przyspieszenie 5,5 do setki i max 200 na trasie co mnie przestało satysfakcjonować.

W związku z tym że upatrzyłem sobie już moto na allegro, proponuję szybką sprzedarz. Z 4000 do negocjacji schodzę na 3200 do ręki ( bo tyle mi brakuje do mojej wypatrzonej cebry ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...