Skocz do zawartości

Sprzedam Bandita 1250S , 08 r.


Syrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako,że w lipcu wybieram się na wakacje z Irlandii do Polski, po drodze śmigam po alpejskich serpentynach :vroom: wpadłem na pomysł odsprzedania mojego bajka w dobre ręce ;) Motocykl zarejestrowany jest na mnie w Irl, gdzie obecnie mieszkam. Sprzedaje(choć nie jestem pewny czy tego chce) ponieważ ciągnie mnie na coś bardziej off road B)

 

Bandziora zakupilem w styczniu w UK od dealera, z dokumentacją serwisową itp, z przebiegiem 6 tys.km.

Obecnie na budziku już 16 tys.km.i ciągle rośnie, wakacyjną traske przewiduje na ok 4 tys.km, a więc stan licznika bedzie w granicach 20 tys.km.

 

Motocykl bardzo zadbany, bez rys i rdzy. Przez wiekszosc czasu garażowany.

 

Olej wymieniałem co 4 tys.km (Motul 300 V factory Line)w ciagu 6 miesiecy juz 3-krotnie.

W kwietniu wymieniłem :

-płyn chłodzący

-płyn hamulcowy

-Klocki (carbone loraine)

-filtr powietrza

-regulacja przepustnic

-sprawdzone zawory

Cały serwis udokokumentowany (pieczątka z serwisu itp).

 

Dodatki:

-deflektor

-grzane manetki

-crash pady

-zestaw kuferków

 

Bandzior używany turystycznie, nie katowany, nie gumowany, nie umiem też jezdzic na tylnim kole ;)

 

Jeśli ktoś szuka dużego bandyty to polecam, bo sprzęt pewny ;)

 

http://www.bikepics.com/members/tomekgsf1250/08gsf1200s/

 

Ok. 8 lipca będe przejeżdzał przez południową Polskę i smigał w kierunku na Lublin, a wiec bedzie możliwośc obejrzenia motocykla na trasie.

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem :rolleyes: Bede w lublinie prawie cały urlop, wiec, nie ma problemu sie ugadać na oglądniecie. Motocykl szczerze polecam, to moja wielka pasja i wyznaje zasade jak dbasz tak masz :dry:

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...