Skocz do zawartości

Dokąd zmierza Husaria?


mir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko mówiąc gratuluję odwagi

 

Naprawdę zabawne.Facet,który idąc z partnerką po rynku spotyka mnie i proponuje bójkę gratuluje mi odejscia z klubu. Zresztą tu na forum jak widzę pewne normy również zostały naruszone skoro nawet Pan Administrator musiał napisac kilka słów. Chyba mało mnie jeszcze w zyciu zaskoczy. Tak jak napisal Mirek,Ty już pokazałes w przeszłości co potrafisz również w odniesieniu do mojej osoby. Ostatnim zdaniem ,które skieruję do Ciebie to zauważ ,ja i kilka osób potrafilismy odejść sami,potrafiliśmy podjąć męską decyzję, Ty ...niestety zostałeś wykluczony...prawie jak odejscie ale prawie w naszym przypadku robi wielką różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki sie troche zagalopowałe!!! Ale jak poczytac o Was na stronie bo czasem jesteśmy na wspólnych imprezach to krew zalewa od takich opisów! Jestesc ie spoko goście a ousajederom zawsze będzie nie tak jak trzeba. Klub Husaria jest turystycznym klubem i tak trzymajcie. Lewa w gorze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki sie troche zagalopowałe!!! Ale jak poczytac o Was na stronie bo czasem jesteśmy na wspólnych imprezach to krew zalewa od takich opisów! Jestesc ie spoko goście a ousajederom zawsze będzie nie tak jak trzeba. Klub Husaria jest turystycznym klubem i tak trzymajcie

 

tak, krew zalewa takich jak Ty bo mało Wiesz a dużo chcesz napisać. Zauważ, nikt tu nie ma nic do Klubu ani też do Członków a jedynie głównie do jednej osoby i ew. Zarządu. Polecam w przyszłości czytanie ze zrozumieniem. A skoro jestes takim wielkim fanem Klubu to dlaczego jeszcze się nie zapisałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synku starasz się bić pianę zamiast powiedzieć co Ci leży na wątrobie. Masz problem przedstaw się. Jeżeli wstydzisz się swojej osoby lub facjaty to wstrzymaj się ze swymi wywodami i ocenami, lub jak Jacek Ci zaproponował zapisz się do tego klubu a po krótkim czasie podyskutujemy. Wyraziłeś swoją opinię na którą dostałeś kulturalną odpowiedź więc czego jeszcze oczekujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jacek gratuluję poczucia humoru!!! post odnośnie zdjęć z Afryki odaje pełne zaangażowanie szeryfa który został chyba sam w piaskownicy icon_mrgreen: a tak z ciekawości sprawdziłem skład usarzy i widze że klub bokami zaczyna robić :icon_biggrin: Skowron utrzymuje sztuczną frekwencję bo tam są osoby których już nie ma w klubie chodzi mi o wichme i kotlare:biggrin:. W końcu Towarzystwo przejrzało na oczy.

Edytowane przez mir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siedząc przy porannej kawce tknęło mnie na przegląd wpisów na forum Husarii na którym to Wojciech - szeryf cały czs jątrzy. Przyzwyczaiłem się już że gość ma do mojej osoby uraz ale to nie powód do jeżdżenia po nieobecnych i przypinaniu łat krojonych tempym dowcipem wojciechowych nożyc. Czemu akurat na tym forum odnoszę się do ataków i wywodów Wojciecha?. Mianowicie dlatego, że był i jest zbyt słaby usuwając mnie dwukrotnie z forum Husarii bez podania jakiegokolwiek uzasadnienia nie mówiąc o karach nakładanych na niepokornych których nie otrzymałem. Pocytuję tu trochę Wojciecha ponieważ jestem renegowany z forum husarii:

 

Owszem, Forum odżywa od czasu do czasu za sprawą spektakularnych wydarzeń lub kiedy 'pokrzywdzeni' usiłują dać upust swoim rozterkom. Vide subforum Piły na www.forummotocyklistow.pl z rzeczowymi wpisami np. 'Brzozy' czy 'Marcysia', ale też skutecznie szatkowane inwektywami pod adresem Husarii spod klawiatury dwóch, może trzech osób. Nie o to przecież chodzi! Zawsze powtarzałem, że każdy niezadowolony może przecież założyć swój wirtualny kąt i na własnej skórze poczuć, jak to wygląda od środka. Swarliwość, malkontenctwo, roszczeniowość to nasze narodowe cechy, jak dotąd brylujące wśród rodaków.

Jako założyciel nie mam najmniejszych pretensji do niskiej frekwencji, ani do kogokolwiek bez względu na osobistą sympatię czy krańcowe obrzydzenie. A że czasem do spółki z moderatorami coś pozamiatam, to przywilej administratora troszczącego się o porządek. Jeżeli wszyscy się za to biorą wychodzi bajzel, na co pozwolić nie można.

Korzystając przy okazji chcę zganić Wojciecha za wywód na łamach forum Husarii odnośnie policjanta który zginął w wypadku motocyklowym, i nie chodzi mi o formę czy treść, bo ona świadczy tylko o Wojciechu, ale za to że wcześniej mówił on w samych superlatywach jak o najlepszym koledze i motocylkiście stojącego na straży porządku, potem zrobił z niego narkomana. Jednego dnia Policjant był cacy, następnego bee. Ja jestem naprawdę szczęsliwy, że kontakt osobisty z Wojciechem ograniczył się do przypadkowego kontaktu raz na ruski rok. Zainteresowanych tematem odsyłam na forum husarii

Edytowane przez mir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... mnie już nudzi czytanie o tym wszystkim co się dzieje w hujsarii i o tym jacy są, co robią...

 

Chłopcy są już duzi (nie mylić z dojrzali) i pakują się w takie "g" które im się podoba. Nic nam do tego. Każdy ma już wyrobione zdanie na ich temat, więc zostawmy chłopców w ich własnej piaskownicy...

 

hipokryzja, hipokryzją - ta powinna być wytykana ale własne animozje zostawcie sobie na prywatne wiadomości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba.

Temat jaki jest każdy widzi.Kto nie chce czytac i zajmowac stanowiska niech po prostu nie zaglada do tematu.Ty piszesz każdy ma wyrobione zdanie a ja tam myślę nie każdy. Moje zdanie na temat Klubu i Członków jest bardzo pozytywne z wyjątkiem 3 osób. Jeżeli w przyszłosci te trzy osoby,których nie wymienię z imienia i nazwiska odejdą ja poproszę wówczas władze tego klubu o ponowne przyjęcie. Jak widze Ty równeiz przedstawiasz swoje stanowisko i nie uważam by tego rodzaju osobiste spostrzeżenia miały trafiać na prywatbne skrzynki. Jedni robią cos,inni to popierają i tym zyją a inni to krytukują. To element demokracji ,której zabrakło w Husari a ktroa zagościła na to forum i w te miejsce.

A tak nawiasem widzę i czytam, zrealizowano mój pomysł w temacie legitymacji. Ileż ja się razy wypowiedziałem w czasie spotkań w tym temacie i jednak... ale majtki przed LOK-iem sciągnięte a LOK dał w zamian legitymację.Członek Klubu Motocyklowego z legitymacja LOK-u w kieszeni. Pasja połączona z polityką,władzą i dupowłażeniem,przykre ale niestety jakież to Wojtkowe.

A tak na koniec Mirku, maciej i Wojtek byli sztucznie członkami już od "włóczykija". Ja wiem o odejsciu jeszcze dodatkowych min 5 osób. Oczywiście wszystko Wojtek S ubierze w piekne słowa,tak tez to zostanie opisane i wszystko jak zawsze bedzie ok. Nikt nie zada niewygodnych pytań bo i po co. Jak tam jest to My i kilkanascie osób wiemy. Szkoda,że przez jedno gówno cała woda śmierdzi.

I Tyle

 

........ usuwając mnie dwukrotnie z forum Husarii bez podania jakiegokolwiek uzasadnienia nie mówiąc o karach nakładanych na niepokornych których nie otrzymałem.

 

I mało kto wie,że przeprosił Cię na forum,póżniej całosć usunął. Przeprosił Cię za wszystko na spotkaniu w Klubie póżniej powiedzial w mojej obecności,że żałuje że to zrobił. W oczy mówił jedno za plecami robi drugie,przy stole jeszcze coś innego. Facet ma problem z wiatrem,polityką,osobowością i obiektywizmem. Cóż takie chorągiewki sie niszczą i nawet wszelkiego rodzaju przeróbki na niewiele się zdają. Alez to przykre,facet bez jaj i honoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne gremium !

 

Taki post dla rozluźnienia emocji. Ostatnio podczas wyjazdu do Poznania, znalazłem w sklepie ładny gadżet. Jest to propoczyk długość około 20 cm. Posiada on plastikowy pałąk, a na jego środku giętką sprężyne :) (w czasie jazdy na autostradzie bądź dojazdu na dożynki po wertepach) nie musimy obawiać sie o złamanie propoczyka :). Jednym słowem solidna konstrukcja. Na górze posiada czerwoną (migającą!!!!) diodę. Także zostaniemy dostrzeżeni nawet w kompletnym mroku i z dalekiej odległości. Myślę że każdy rumak z taką ozdobą, będzie wzbudzał zainteresowanie i podziw zarówno u młodych jak i u starych. Taki prezencik na nowy sezon chciałby sobie sprawić chyba każdy motocyklista. Załączam fotke tego cuda. Dla zainteresowanych namiar na sklep na priv. Cena z tego co pamiętam około 20 zł

 

Fotka post-398-0-42510200-1318427707_thumb.jpg

 

Pozdrawiam Husarską brać.

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowała by do Wojciechowej aprilli :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: Moja jest z klasą !!! złożona czeka na lepsze czasy. Może jak to powiedział Jacek i ja kiedyś przykręcę maszt na mojej kobyłce. Ale nie za czasów osób które sobie z geby zrobiło marianową d.pę i w tym przypadku wcale nie mam na myśli Wojciecha który mi majta jak majty zochy na lince :icon_mrgreen:

Edytowane przez mir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarku,

jak Masz czytac a póżniej pisać,że Ci się chce rzygać to zastanawiam się po co to czytasz? Temat jaki jest widać. Komu temat nie pasuje ten niech nie czyta i nie zajmuje stanowiska. To co ja piszę jest w pełni wiarygodne i prawdziwe. Obowiązuje demokracja myśli i słowa więc żadnych zasad tu nie naruszam. Zauważ zwolenniku siłowych rozwiązań,jeżeli czytałeś moje słowa ze zrozumieniem,że wywalane tu opinie są tu dlatego,gdyż w przeszłosci były niewygodne dla kilku osób w klubie a forum Husarii niestety moderowane przez WS nie lubi krytyki czy też racjonalnych wskazówek osób innych niż sam "najmądrzejszy" i naj...naj..... WS.

Na wczoraj wiem ,że złożyły rezygnację kolejne dwie osoby. Przypadek?

Kiedy ja przestanę. Wówczas kiedy nie będe czytal bzdurnych i wręcz idiotycznych wypowiedzi WS na forum Hus.... Tak jak Mirek napisał, raz facet pisze o przyjażni ze stróżem prawa a innym razem o narkomanie. Dziś czytam o uciekającym motocykliście i wywodzi się WS....a wystarczy popatrzyc na film kto popełnia wiecej wykroczeń i jak bardzo są to wykroczenia zagrazające innym uczestnikom.

Idioci w radiowozie

Najciekawsze jest ,że WS raz pisze:

"część kolegów była entuzjastycznie nastawiona do sposobów unikania identyfikacji np. przez fotoradary"

a za chwilę

użytkownik pojazdu z tablicą świadomie pozbawioną czytelności to potencjalny bandyta z zamysłem planujący ucieczkę

Tym samym ...każdy kto z motocyklistów podgiął lub zakrył tablicę naklejką,maskotką lub innym wynalazkiem jest według WS bandytą. Niestety ale nad tego rodzaju słowami obrażającymi Kolegów Motocyklistów nie mogę przejść w spokoju do porządku dziennego.

Edytowane przez JacekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj rozsypuje się, rozsypuje szanowna brać... aż nie mogłem się oprzeć i odzyskałem staare konto aby pogratulować szanownym członkom niezwykle prężnie pnącego się ku górze "klubowi"...a może już jesteście na samej górze i teraz czas upaść na twardą zimną glebę??:)aż przypominają się z łezką w oku stare czasy, gdy to pogoniliście nas pachołków z waszego pikniku w szanownym gronie, gdy na waszym pikniku zostaly zniszczone motocykle naszych przyjaciol, i te jeszcze starsze gdy to poczciwa emzetka nie mogła uczestniczyć w wyprawach życia podstarzałych zakompleksionych panów w czarnych skórach:D super super... Tylko może nadszedł czas podsumowań? może czas zastanowić się co dalej stanie się z motulkami obwieszonymi świecidełkami, flagami, banerami ledowymi, telwizorami czy co tam jeszcze macie (i padającymi odeń alternatorami)? Co niektórzy mieli na tyle odwagi żeby zaprzestać udawania kowbojów w czerni i odeszli, co niektórych wyrzucono bo siali zamęt, a co niektórzy jeżdżą na własną rękę bo kochają motocykle. Motocykle, a nie dożynki, odpusty i tym podobne szpanowanie świecącym chromem.. To takie moje prywatne podsumowanie waszej krótkiej i jak sądzę, już skończonej działalności. Niech każdy zajmie się tym co umie robić, co kocha i tym do czego jest stworzony, nie tym co jest fajne, ładnie wygląda na facebooku, nk, i tygodniku nowym po dożynkach. Wtedy wszyscy będziemy zadowoleni no i bezpieczniejśi na drogach, bo jak wygląda husarska sprawa techniki jazdy to chyba wszyscy wiedzą;)

pozdrawiam tych którzy zakończyli "jazdę", pozdrawiam tych, którzy siedzą przy kominku i opowiadają jaki to szmat drogi w życiu przjechali, i tych normalnych:) tych ostatnich najszczerzej...

Lewa do góry panowie!!! hej

Edytowane przez adamuhxj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze smutkiem stwierdzam ,że przeniesiono tu praktyki żywcem wyjete z forum Husarii. Wczoraj napisałem kilka słów do tematu o wyparawie do Maroka i cóż dalej? Dziś Artur wszystko usunął. Wpisałem po raz drugi i po raz drugio zostało usunięte. Powód? Nie na temat!

To dziś ja napiszę jak wczesniej jeden z przedmówców ,rzygać mi się chce jak widzę pier.... WS o dobrym klimacie, super wyjeżdzie itd,itd. Żeby to co pisze było zgodne z prawdą,mordę w kubeł bym schował. Buduje WS pozytywny wizerunek wiele opierajac na bzdurach i wymysłach. To najbardziej mnie irytuje.

Nawet odejscie ostatnich członków z Husarii opisał ...z powodów osobistych. Ja wiem,że Panowie odeszli z całkiem innych powodów ściśle wynikajacych z atmosfery w klubie i z tego co tam się dzieje!

 

Ale cóż ... to co zostalo usuniete umieszcze tutaj ...bo to obrazuje Dokad zmierza "klub" "husaria"

 

wczesniej usuniete....

PANOWIE,PANIE ARTURZE G, DLACZEGO UWSUWACIE MOJE WPISY?

OCZYWISCIE JAK NIE MA ARGUMENTÓW ALBO NIE UMIE SIE PROWADZIC DIALOGU LUB TEŻ BOI SIE KRYTYKI TO NAJLEPIEJ USUNĄĆ?

 

Spróbuję odtworzyć to co napisałem wczoraj a dziś zostało usunięte przez nieobiektywnego "moderatora",cenzora,członka zarzadu klubu husaria ar2r

 

Przepiękne te słowa opisujące wyprawę do Maroka. Łza się w oku kręci jaki to piękny i wspaniały "klub" opuściłem z własnej woli. Chyba byłem nieświadomy tego co wówczas zrobiłem.A tak poważnie to jak zawsze,wewnątrz "klubu" nic się nie robi ale na zewnątrz....w tym husarz ws jest idelany. Pozytywny PR (wizerunek) jest najważniejszy. Do tego celu wykorzysta każdy element.Dopisze, pozmienia, ubarwi, nakłamie i coś tam zawsze peiknego utworzy. Niczym żywcem wyjęte z PRL-u,tak dobrze znana z przeszłości,KRONIKA FILMOWA. Jak więc widać dawne czasy nie są "ws" obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...