Skocz do zawartości

TRE- eliminator opóżnienia zapłonu


matix19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już kolejny mój produkt z serii elektronicznych akcesorii motocyklowych

 

Co to jest TRE?

TRE jest to eliminator opóźnienia zapłonu. Suzuki w swoich sportowych motocyklach ogranicza moc na pierwszych trzech biegach, po założeniu TRE motocykl zostaje odblokowany i mamy full power na każdym biegu, znika także blokada prędkości która ogranicza nam v-max do 299km/h.

Testowałem TRE przez dłuższy okres czasu w swoim GSXR 750 i efekt jest piorunujący!!! Nie polecam stosowania tego urządzenia początkującym motocyklistom.

 

Pasuje do:

Suzuki GSXR 750 98-05

Suzuki GSXR 600 01-05

Suzuki GSXR 1000(modele z wtryskiem paliwa, bez fabrycznego wyświetlacza biegów)

Suzuki Hayabusa (modele bez fabrycznego wyświetlacza biegów)

Suzuki TL 1000 R 98-03

Suzuki TL 1000 S 98-03 (nie 1997)

Suzuki SV 1000 03-07

Montaż wiąże się z przecięciem 5 kabli pod bakiem i podłączeniu do nich mojego urządzenia, bardzo proste. Dla chętnych na maila wysyłam instrukcję montażu.

100% pozytywów, 100% zadowolenia

Jeżeli masz pytania pisz postaram się pomóc, w pytaniu napisz o jaki motocykl chodzi, pojemność i rok produkcji.

Kontakt:

GG 33276900

[email protected]

 

Aukcja:

http://allegro.pl/tre-suzuki-gsxr-gsx-r-gsx-r-sv-tl-i1624424952.html

 

Gorąco zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...