Skocz do zawartości

Strój do wkładania "na szybko" i "na krótko"


Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

bez przesady, kask, rekawice, kurtka(chyba ze jest bardzo gorąco) i juz. potem sie powoli toczysz i jest ok.

Nie ma co dać sie zwariować, jak jeżdze kolażówką miedzy autami to bez żadnego problemu utzymuje 50km/h a nawet kasku nie mam.

Motocykl w dojazdach do pracy ma być przede wszystkim praktyczny, nikt ci nie karze na nim jechac 180 na jednym kole miedzy autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździj tak długo w samym kasku dopóki się nie wypierd*lisz, wtedy będziemy myśleć o stroju dla Ciebie ;) Nie no najlepszym wyjściem będzie jakaś dobra skóra i jeansy jak już koniecznie musisz mieć jakąś "ochronę". Kończ ten temat i kup coś do cholery !! :D

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

jeśli mimo wszystko nie dasz rady szybko i sprawnie dojechać motocyklem do pracy, sugeruje kupić półkolażówkę i jezdzic za darmo. całkiem możliwe ze będzie nawet szybciej. Ja na odcinku Partynice-Rynek jestem w stanie zyskać 5-7min w stosunku do roweru, jak do tego doliczyć czas na przebranie sie, zapiecie moto, rozgrzanie... wychodzi na prawie to samo co kolażówką.

Jak jedziesz krótszy odcinek, to motocykl robi sie niepraktyczny

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolarka odpada, bo nie lubię jak mnie tiry wyprzedzają na wąskiej drodze. do tego jak będzie mokro, albo będzie padać, to potem w pracy zgnojony będę musiał siedzieć, albo spocony (intensywny ruch + nieoddychający kondom).

rowerem będę dojeżdżał, ale tylko w ciepłe, pogodne dni - lasem - zdrowo i przyjemnie, choć faktycznie zajmie mi to więcej czasu niż motocyklem.

 

już podjąłem decyzję:

kurtka tekstylna + jeansy motocyklowe.

nie jest to rozwiązanie idealne, ale najbardziej uniwersalne i... chyba możliwie najlepsze.

 

jeszcze raz dzięki, temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wcale nie jest takie złe to rozwiązanie ;) jest fajne, motto ma dobre dżiny, a kurtka tekstylna nie jest przecież zła!! Też wyjeżdżam na krótko i na długo i bardzo lubię jeździć w moto-dżinsach ;)

 

Do tego buty krótkie, w stylu modeka le-mans, buese coś-tam i git...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...