Skocz do zawartości

Yamaha yzf r125


Assiaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A spodziewałem się Polski :D

 

Myślałem, że do jakiejś prywatnej w Szczecinie ;p

 

Ja szkoła prywatna? No proszę Cię! A Szczecin to ja "porzuciłam" 23 sierpnia 2010 roku, jak się do Słubic przeniosłam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale ja też muszę skrytykować Twój pomysł. Czy jak byłeś mały i uczyłeś się jeździć na rowerze, rodzice od razu dali Ci jeździć BMXem, rowerem górskim albo jakimkolwiek innym, bez uprzedniej pomocy. Najpierw uczyłeś się jeździć z kółkami z boku, później Twoi rodzice trzymali rower z tyłu, żebyś nie stracił równowagi. Po co oni to robilli? Po to, żebyś się dobrze nauczył. Krok po kroku. Nie chcieli Cię puścić na głęboką wodę bo się martwili. Myślisz, że ich myślenie się zmieniło i już się nie boją? Dla nich ciągle jesteś dzieckiem. I przede wszystkim ICH dzieckiem, któe chcą chronić. A biorąc pod uwagę to, że jesteśmy w wieku, kiedy nie zawsze myślimy o konsekwencjach tego, co robimy, nasi rodzice muszą myśleć za nas podwójnie. Czyli więcej niż w czasach naszego dzieciństwa (!!!)

Nie robię tego ze złośliwości, ale życzę Ci, aby Twoi rodzice nie kupowali Ci R6 i wybili Ci z głowy pomysł jeżdżenia motocyklem o takiej mocy w tak młodym wieku. Bo zastanów się, czy chcesz jeździć i stopniowo powiększać swoje umiejętności, czy chcesz nieumyślnie wsiąść na moto i z radością wjechać w drzewo w ogrodzie sąsiada?

Także kupuj 125 i się NIE WYGŁUPIAJ.

 

Pozdrawiam. :)

heh masz racje ale nie myśle o r6 teraz już now heh tylko jak skończę 18-20 heh znam ludzi którzy jeżdżą na 600ccm w wieku 16-17 lat ale oni jeżdża na moto od kąd potrafią chodzić ale też nie pochawalam ze jeżdża normalnie na codzien bez uprawnien odpowiednich :P milego :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh masz racje ale nie myśle o r6 teraz już now heh tylko jak skończę 18-20 heh znam ludzi którzy jeżdżą na 600ccm w wieku 16-17 lat ale oni jeżdża na moto od kąd potrafią chodzić ale też nie pochawalam ze jeżdża normalnie na codzien bez uprawnien odpowiednich :P milego :notworthy:

To jak już będziesz dorosły to nie będziesz się musiał pytać czy za własne pieniądze możesz kupić motocykl. ;)

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak racja :D za dwa do czterech lat to i ja myśle o czymś większym jakas R6,CBR albo Kawasaki ninja xd no jeszcze Yamaha fazer mi sie podoba :P

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

 

 

Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a ja jutro jade zamawiaćr125 i dalej nei jestem pewien koloru ;p stwierdzilem ze czarny sobie odpuszcze i został bialy albo niebieski chyba niebieski ale pewny nie jestem cos doradzicie ;d ? chodzi o malowania 2011.

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE!

 

 

Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny to najlepszy kolor wg mnie dla motocykla (i wszystkie kombinacje: czarny+czerwony, czarny+niebieski itd)

Ja bym brał czarny :icon_twisted:

 

P.S. Nie odpuszczaj sobie czarnego, to bardzo dobre malowanie :lalag:

Edytowane przez rexar

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...