Skocz do zawartości

nie odpala


pablo77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie.

okazało się że pompa paliwowa nie dawała własciwego cisnienia, a czujnik temperatury powietrza jest tez uszkodzony.

pompa wymieniona i już jezdzę , na czujnik czekam (ma byc w przyszłym tygodniu).

wielkie dzięki Karo bez ciebie pewnie ta ''przygoda'' zakonczyłaby się dla mnie o wiele bardziej nieprzyjemnie.

jeszcze raz dziękuję pozdro i może do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

no problem, ale napisz pls jak doszedłeś do tej wiedzy. Znajomy mechanik? Inny warsztat? Garażowe próby?

No i skąd wziąłeś nową pompę, za ile kupiłeś i co z czujnikiem.

Takie historie są ciekawe i można się czegoś nauczyć, więc podziel się proszę doświadczeniami...

pozdro i polecam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.

w sprawie pompy zaufałem majstrom. jesli chodzi o mechanikę, wkręcenie srubki to dla mnie szczyt mozliwości.

w olsztynie i okolicach jest mało warsztatów motocyklowych a przewożenie motocykla (nie mam własnego transportu)

dosc uciązliwe.

pompa z serwisu w polsce kosztuje ok. 1800 zł.ale ja skorzystłem z linku przesłanego przez Ciebie i zamówiłem w stanach.

wyniosło mnie to ok 480 zł. z przesłką i za 10 dni miałem ją u siebie.

co do czujnika temperatury obłamała się w nim antenka i wysyła do komputera wiadomosc ze na zewnątrz panuje -30 st. C.

mam go miec pod koniec przyszłego tygodnia z serwisu w olsztynie koszt ok 135zł.

na razie uczę się jezdzic ,bo jest to mój pierwszy w życiu motór.

w miescie nie ma problemów ale na trasie jestem zawalidrogą , mam nadzieję ze szybko się to zmieni :biggrin:

jeszcze raz dziekuję i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak dla nowicjusza w temacie to swietny wybór:)

1300, wysoka masa, duzy moment obrotowy o ile tez nie pokazna moc. Masz fantazje chlopaku!

już jakoś sobie radzę,nie żałuję swojego wyboru. prowadzi się jak rower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...