Skocz do zawartości

1-3 MAJA


mareks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć Wszystkim.Naprawdę aż miło popatrzeć na te fotki i czytać Wasze opisy.Szczerze zazdroszczę tego wyjazdu i z odrobiną wiary i nadzieji czekam na jakiś inny Wasz wyjazd ,na który mam nadzieje pojadę w Waszym sympatycznym gronie osób.

Co do moich planów ..zaraz po komunii mojego syna tj 19 czerwiec...czyli okolice 20-tego chciałbym zaplanować spontaniczny wyjazd na tydzień do Austrii lub Chorwacja.. Może ktoś z Was pisałby sie na taki wyjazd.Wszystko do dogrania...z pogodą nie powinno RACZEJ być problemów w tym okresie-śnieżyce i chłody wykluczone.

Proszę przemyślcie taką obcję i ....w drogę.

Ewentualnie w bliższym czasie może Wy planujecie jakieś wyjazdy na które chętnie zabiorę się z Wami to czekam na znak.

Pozdrawiam Wszystkich uczestników wyjazdu serdecznie.Marek z Lublina

Edytowane przez mareks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś wiedział coś bliżej to proszę daj znac ...a może juz jakieś bliższe plany co gdzie i jak.Ja osobiście wiem ze ydzien to krótko ...ale nastawiam sie na codzienną zapierdzielankę by tam gdzieś posiedzieć 2-3 dni i powrót...Wy jeżeli na dłuzej to polecicie dalej.... W każdym razie możecie śmiało liczyc mnie do grupy.Węgry zawaliłem (bo zdrowie dzieciaka to priorytet...) ale tego wyjazdu nie ominę. Czekam wiec na jakiś znak. Pozdrawiam.Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...