Skocz do zawartości

1-3 MAJA


mareks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osób chętnych na wyjazd majowy na Węgrry lub Słowację. Wyjazd tuż tuż wiec potrzebne szybkie i pewne decyzje.Ja ruszam z Lublina na Rzeszów i Barwinek.... Któż byłby chętny proszę sie dopisywć.Uzgodnimy resztę szybciutko.Noclegi....gdzie popadnie na Węgrzech.Na Słowacji noclegi pewne. Po 7 euro za dobę.Czekam na ewentualne dopisy.Pozdrawiam MAREKS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ile km jest planowany wypad !!!

seba widze ze tak jak ja szukasz opcjina dlugi week

 

widze że termin wyjazdu przeniósł się na 30/04/2011 na godz 15.00 ale na 3/05 wieczorem albo późno w nocy da się wrócić

bo ja bym z Poznania leciał :D i do chaty też przed robotą bym chciał wrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.... Skąd będziecie ruszac? Ja jestem z Lublina i stąd oczywiście bym startował.Gdzie byśmy przekraczali granice lub ewentualnie któredy byście jechali przez Słowację...to może tam byśmy sie spotkali.Ja napewno ruszałbym na Rzeszów i Barwinek,później Presov i Kosice.Ale to juz kwestia do ustawienia.Któredy Wy byście jechali?Jak możesz odpisz mi na [email protected] Pozdrawiam.

 

Seba fzs...z Tobą mógłbym sięspotkaćw Rzeszowie i dalej moglibyśmy już poginać we dwóch. Do reszty chłopaków. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do samego barwinka mam 590 km ;(

 

chciałem poukładac sobie w głowie - seba jedziesz z mareks z rzeszowa na dwa moto - a mars''s jedzie na dwa moto z krakowa .... w sumie w te same rejony , czy dobrze rozumiem czy tworzą się dwie niezależne grupy

 

 

Czy ewentualnie mogę się dopisac do waszej grupy bo mam bliżej z Poznania do was ? Choaciaż i tak dostane w dupe żeby się stawic na 9 rano w Krakowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do samego barwinka mam 590 km ;(

 

chciałem poukładac sobie w głowie - seba jedziesz z mareks z rzeszowa na dwa moto - a mars''s jedzie na dwa moto z krakowa .... w sumie w te same rejony , czy dobrze rozumiem czy tworzą się dwie niezależne grupy

 

 

Czy ewentualnie mogę się dopisac do waszej grupy bo mam bliżej z Poznania do was ? Choaciaż i tak dostane w dupe żeby się stawic na 9 rano w Krakowie :D

 

 

Oczywiście, że możesz się dołączyć.

Mam dobrą wiadomość impreza startuje później więc spokojnie dojedziesz.

Najlepiej jak byś się dopisał na forum-poł. lub jak chcesz to cię dopiszę, ponieważ dobrze wiedzieć na kogo mamy czekać.

Czy tworzą się dwie grupy tego nie wiem ale jeżeli tak to spotkamy się gdzieś na trasie lub na miejscu, to uzgodnimy później.

 

UWAGA!

Zmiana godziny wyjazdu!

Wyjazd 30/04 godzina 15:00 stacja BP Rondo Mateczne Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej przetestuje rzeczywistą wartość mojego ubioru :D

 

czy zdołam się zapakować z TOPCASE'a i plecak

czy zabieracie jakież zabezpieczenia do moto

czy wystarczy mieć tylko EURO

i czy trzeba miec takie gadżety jak zapasowe żarówki bezpieczniki i apteczke DLA POLICJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...