Skocz do zawartości

Yamaha Bulldog vs Suzuki Bandit


Rekomendowane odpowiedzi

Obie V-ki, piękne, ladnie brzmiące, ale "trzepią po jajach".

Na dłuższą metę (jakaś tam turystyka) jest to bardzo męczące - tu się sprawdzają tylko rzędówki, a z V-ek tylko VFR.

Jakoś nie zauważyłem żeby to było męczące. Cała masa turystyków to 2 garczki i nikomu to nie przeszkadza.

 

 

 

No to bierz!

Buldog lepiej utrzyma wartość, jest o klasę lepiej wykonany i dostęp do części masz prawie nieograniczony. Shiver - ciut więcej problemów (np. dłużej poczekasz na części), nie każdy mechanior potrafi to dobrze zrobić.

Ale nikt za ciebie decyzji nie podejmie - to Twój problem.

Z częściami do aprilki na pewno będzie więcej czekania. Zadzwoń do jakiegoś serwisu i się dowiesz jak jest z dostępnością·

Nie wiem natomiast czy taka prawie 100-konna V-ka to dobry pomysł na początek. No chyba, że są mniejsze silniki w nich 750.

Edytowane przez Horb

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulldog lepiej wykonany od Shivera czy Bandita?

 

Bazując na oględzinach tych moto na motobajzlu, śmiem twierdzić, że Bulldog jest lepiej, precyzyjniej (nie wiem jakiego słowa użyć) wykończony od Bandita (ZDECYDOWANIE) i od Shivera (trochę mniej ZDECYDOWANIE). Wygląda bardziej szlachetnie i nieszablonowo.

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Miałem kiedyś okazję odbyć jazdę BT. Mam 192 cm i dla mnie był za "krótki" - kolana gdzieś pod kierownicą, nogi mocno ugięte w kolanach.

Mam również 192cm wzrostu i jestem ciekaw ile zrobiłeś km i na jakich sprzętach jeździłeś wcześniej? Pytam, ponieważ może to być kwestia zasadnicza zanim kupię BT a póki co nadal zajmuje u mnie pierwsze miejsce w rankingu :)

Do tej pory Suka GS500F, na która szczerze mówiąc nie narzekam - nawet przy dłuższych trasach (4000 km). Yamaszka ma wyżej siedzenie i jest dłuższa - teoretycznie powinna być wygodniejsza. Teoretycznie...

Może to kwestia doświadczenia, nie wiem, a nie mam się jak do niej przymierzyć... :(

Edytowane przez seba87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...