Skocz do zawartości

Zostały trzy podkładki;(


MOTOSRX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie potrzebuję pomocy....... Rozebrałem Yamahę xj750 41y żeby wymienić sprzęgiełko rozrusznika skrzyni nie ruszałem. Wszystko ładnie pięknie złożyłem ale jak doszedłem do składania sprzęgła to coś jest nie tak zostały mi dwie podkładki jedna identyczna jak środek łożyska na którym jest umieszczony wałek od sprzęgła czy jak to tam się nazywa;) a druga jest w środku taka sama ale trochę wyższa........ Ta taka sama jak środek łożyska chyba powinna iść najpierw pierwsza o karterów potem trybik od pompki oleju wraz z tulejką i łożyskiem wałeczkowym potem sprzęgło (znaczy się to co umieszcza się na tym koszyczek z tarczami nie wiem jak fachowo to się nazywa;) wraz z łożyskiem i tuleją i co dalej???????? Została mi jedna podkładka ta co ją opisywałem i taka duża podkładka czy jak to nazwać o wielkości łożyska tego co jest w sprzęgle trochę większe nawet z lekkimi wcięciami dwa z jednej strony i dwa z drugiej od sirotka do zewnątrz...... nie wiem do czego one są chyba do smarowania czegoś. I nie wiem co nie jest od sprzęgła może ktoś rozbierał taką yamahę i wie co jest nie tak.. Jak jakieś nie jasności są z tego co napisałem to pisać postaram się sprostować;) Jak coś mogę foto porobić tych podkładek... Z góry dzięki za pomoc.. Pozdro!!!!:)

Edytowane przez MOTOSRX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...