Skocz do zawartości

K750 remont


przemPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem rozkręcić silnik, ale nie mogę odkręcić 3 śrub z pokrywy i śrub tarczy (od strony skrzyni biegów). Moczyłem w ropie, wd40 itp. i ni chu.... są poprostu zjechane. Macie jakieś pomysły?

 

Znalazłem mechanika który mi wyczyści cylindry, dopasuje tłoki z malucha (na takie się zdecydowałem) i sfrezuje gniazda za 320 zł za dwa:D to chyba dobra cena?

MOTÓR nie umiera NIGDY

MOTÓR jest WIECZNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

post-52852-0-05066900-1329325572_thumb.jpgpost-52852-0-05066900-1329325572_thumb.jpg

Koledzy pamięć nie ta pomóżcie na wał przychodzi podkładka sprężynowa w jakiej kolejności czy odrzutnik oleju ,łożysko ,podkładka i koło zamachowe. Zapomniałem

Najperw jest lozysko na wale pozniej podkladka falista sprezynowa ,odrzutnik i kolo zamachowe.podkladka falista siedzi w przetloczonej wnece odrzutnika.Numer 55 to wlasnie ta podkladka falista sprezynowa. Edytowane przez Dawid1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

DAwid dzięki już doszedłem przypomniało się jeszcze jedno jak myślicie o odmie czy w deklu gdzie jest odrzutnik odmy wstawić tuleje mosiężną i zmniejszyc otwór odmy. Lepiej też będzie chyba spasowany odrzutnik.

mozna zrobic ale musi to byc bardzo dokladnie zrobione i przed wstawieniem tulejki trzeba raczej wytoczyc dekiel na wiekszy wymiar zeby tulejka miala grubsza sciane i po wcisnieciu wytoczyc na wymiar.napewno bedzie lepsze odpowietrzenie skrzyni korbowej i mniejsza mozliwosc wyciekow.i trzeba pamietac o spasowaniu z blokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Rus gotowy zapierdziela aż miło.... 1000 km zrobione bez awarii póki co....w zasadzie jakby nie patrzeć bez dużego wkładu pracy i rad i wyprostowania mojej wizji Rusa ze strony Dawida pewnie dzisiaj byłbym na etapie szkielkowania cyindrów.... :P

 

post-53408-0-29714600-1342542102_thumb.jpg

Edytowane przez przemPL

MOTÓR nie umiera NIGDY

MOTÓR jest WIECZNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...