Skocz do zawartości

rózne polaków rozmowy o wyzszosci i niższości


kiler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobra już dość tych sporów o prędkość :) To 150 to był taki max max przy dłuższym wyprzedzaniu czy coś w ten deseń :) W każdym razie 70-90 to ciut mało dla TDM. Na 6 biegu pewnie będzie miał ok 3.000 rpm przy których pogubię połowę śrubek od wibracji ;)

pzdr.

Ja bym sprzedał taki motocykl

Fstszonsajonce do głębi ;]

Po pierwsze pisałem to z przymrużeniem oka gdybyś nie zauważył. O emotikonkach znajdziesz sporo w necie.

Po drugie jak to ładnie ujął jeszua w jednym z tematów "żeby kupić tdm trzeba wiedzieć czego się chce, mieć przekonanie i nie być rozmiłowanym w katalogowych konikach" więc nie, nie sprzedam TDM bo wiem czego chcę i wibracje/reakcja na zmianę obciążenia wynikające z charakterystyki silnika (o tym rónież w necie możesz sporo poczytać) mojej opinii o TDM nie zmienią :)

pzdr.

Boniek-to co napisałem miało być w żartobliwym tonie, sory że tak wyszło. znam TDMkę bo kumpel na niej latał. Miałem okazję jeździć, jest to typowy turystyk którym można jechać 60 km/godz. a jak trzeba to 160 i nic mi nie wiadomo o gubionych śróbkach od wolnych obrotów. Dlatego myślałem że żartujesz.

PS.

Boję się facetów z zaciśniętymi pięściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim kupiłem v-stroma (podobna klasa i półka cenowa ) myślałem też o TDMce ale właśnie jej nie najlepsze osiągi mnie do tego moto skuteczne zniechęciły a i prowadzenie też nie powala na kolana . ale....... w końcu każdy lubi coś innego jeden ogórki a drugi .......... ogrodnika córki :icon_biggrin:

Zależy też do czego porównujesz.

Te nie najlepsze osiągi i tak biją możliwości mojego poprzedniego sprzęta.

Fazer w jeździe solo dawał radę, natomiast podczas jazdy z plecaczkiem już zaczynało mocy i przyśpieszenia brakować, a moja żona to dziewczę lekkie :) Na TDM różnicy nie czuć. Tak czy siak zapitala ;]

A VStrom jak dla mnie wydawał się za duży o jeden rozmiar.

Za parę lat kto wie może pomyślę nad tym, chociaż bardziej po głowie chodzi mi BMW R1200GS lub Multistrada, ale będę musiał poczekać do czasu aż na rynku zaczną się pojawiać nówki sztuki z Niemiec po dziadkach i kobietach ;) ;) No chyba, że w międzyczasie w totka wygram.

 

Boniek-to co napisałem miało być w żartobliwym tonie, sory że tak wyszło. znam TDMkę bo kumpel na niej latał. Miałem okazję jeździć, jest to typowy turystyk którym można jechać 60 km/godz. a jak trzeba to 160 i nic mi nie wiadomo o gubionych śróbkach od wolnych obrotów. Dlatego myślałem że żartujesz.

PS.

Boję się facetów z zaciśniętymi pięściami.

Ano żartowałem :) i daleki jestem od tego żeby się obrażać czy coś w ten deseń nie mówiąc już o zaciskaniu pięści.

pzdr.

Edytowane przez Boniek

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A VStrom jak dla mnie wydawał się za duży o jeden rozmiar.

Za parę lat kto wie może pomyślę nad tym

?????

liczysz na to ze za kilka lat ty urośniesz albo V-strom zmaleje ?? :icon_biggrin:

a fakt bmka 1200 to super sprzęt . Też sobie obiecuje że kiedyś nadejdzie dzień że sobie go kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?????

liczysz na to ze za kilka lat ty urośniesz albo V-strom zmaleje ?? :icon_biggrin:

a fakt bmka 1200 to super sprzęt . Też sobie obiecuje że kiedyś nadejdzie dzień że sobie go kupie

Ja to co najwyżej wszerz urosnę :P A poza tym nigdy nie mów nigdy.

Jeżdżąc małym Fazerem byłem przekonany, że następne moto to będzie kilofazer, a skończyło się tak jak widać ;]

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...