Skocz do zawartości

rózne polaków rozmowy o wyzszosci i niższości


kiler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest bardziej przejrzysto bo w temacie o ustawkach zaczyna się bałagan a "luźne gadki" :icon_biggrin: tez się przydadzą

 

_______________________________________________________________

 

 

 

Helios ale nie będziesz więcej na forum się rozpisywać o dawcach i nieodpowiedzialnych motórzystach którzy przemykają obok ciebie z zawrotna prędkością 150/h ??? :icon_biggrin:

 

Boniek jazda turystyczna moim zdaniem to jest prędkośc 70-90km/h .

prędkość godna stunnigowanego skutera 50 a nie moto ale ........ co tam każdy lubi coś innego :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra już dość tych sporów o prędkość :) To 150 to był taki max max przy dłuższym wyprzedzaniu czy coś w ten deseń :) W każdym razie 70-90 to ciut mało dla TDM. Na 6 biegu pewnie będzie miał ok 3.000 rpm przy których pogubię połowę śrubek od wibracji ;)

pzdr.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy dłuższym wyprzedzaniu czy coś w ten deseń ;)

 

Proszę o rozwinięcie tematu :)

Proszę o rozwinięcie pytania :) Bo nie wiem nad czym tutaj deliberować.

 

A tak, żeby było w temacie to nawinąłem dziś ok 100 km po okolicy. Nie za wiele, ale było spoko. Masa sprzętów na drogach, dobra pogoda, motobazar też zrobił swoje.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra już dość tych sporów o prędkość :) To 150 to był taki max max przy dłuższym wyprzedzaniu czy coś w ten deseń :) W każdym razie 70-90 to ciut mało dla TDM. Na 6 biegu pewnie będzie miał ok 3.000 rpm przy których pogubię połowę śrubek od wibracji ;)

pzdr.

Ja bym sprzedał taki motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra już dość tych sporów o prędkość :) To 150 to był taki max max przy dłuższym wyprzedzaniu czy coś w ten deseń :) W każdym razie 70-90 to ciut mało dla TDM. Na 6 biegu pewnie będzie miał ok 3.000 rpm przy których pogubię połowę śrubek od wibracji ;)

pzdr.

Ja bym sprzedał taki motocykl

Fstszonsajonce do głębi ;]

Po pierwsze pisałem to z przymrużeniem oka gdybyś nie zauważył. O emotikonkach znajdziesz sporo w necie.

Po drugie jak to ładnie ujął jeszua w jednym z tematów "żeby kupić tdm trzeba wiedzieć czego się chce, mieć przekonanie i nie być rozmiłowanym w katalogowych konikach" więc nie, nie sprzedam TDM bo wiem czego chcę i wibracje/reakcja na zmianę obciążenia wynikające z charakterystyki silnika (o tym rónież w necie możesz sporo poczytać) mojej opinii o TDM nie zmienią :)

pzdr.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie jak to ładnie ujął jeszua w jednym z tematów "żeby kupić tdm trzeba wiedzieć czego się chce, mieć przekonanie i nie być rozmiłowanym w katalogowych konikach" więc nie, nie sprzedam TDM bo wiem czego chcę i wibracje/reakcja na zmianę obciążenia wynikające z charakterystyki silnika (o tym rónież w necie możesz sporo poczytać) mojej opinii o TDM nie zmienią :)

pzdr.

zanim kupiłem v-stroma (podobna klasa i półka cenowa ) myślałem też o TDMce ale właśnie jej nie najlepsze osiągi mnie do tego moto skuteczne zniechęciły a i prowadzenie też nie powala na kolana . ale....... w końcu każdy lubi coś innego jeden ogórki a drugi .......... ogrodnika córki :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to moc maszyny i prędkość to jakiś wyścig szczurów ?

Ja jeżdże czasem k 750 z 72 roku przerobionym na czopera i prędkość to około 60 km/h i jest świetnie mam z tego frajdę nie gorszą niż przy 200 km/h gdy muszę być mocno skupiony i robić wytrzesz. Nie róbcie nagonki podobnej do długości penisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...