Skocz do zawartości

Włąśnie zanabyłem kanapę :)


jurbassteck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oświadczam wszem i wobec, że z dniem 3.04.2011 stałem się pełnoprawnym właścicielem Hondy Deauville 650 zacnego rocznika 2001 :)

Dawno się tak dobrze nie czułem na motocyklu!

Moc może i niezbyt zachwycająca, ale spokojnie daje radę w miarę moich możliwości.

Co mogę stwierdzić, dziwnie się jeździ po przesiadce z Shadowki i strasznie cicho :) ..no może ewentualnie delikatny świst z tłumika.. W ogóle nie czuję (i nie słyszę) prędkości, gdyby nie prędkościomierz, to było by szybko.. za szybko :crossy:

Najważniejsze dla mnie, że jest wygodna, ma silnik V i jest Hondą :) Postanowiłem zostać w rodzinie :P

 

A oto i Ona https://picasaweb.google.com/JerzySowa.jr/DropBox?authkey=Gv1sRgCL6L6rK21sD7fA#

 

Jedno, co mnie już zdążyło wkurzyć, to za cholerę nie mogę zdjąć plastików, a chciałem sobie ją pooglądać dokładnie nagą, no i nie działa mi podświetlenie zegarów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i szerokości życzę :crossy:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Maszyna nie do zajechania :) Miałem kiedyś taką. Założyłem do niej nawet radio i głośniki. Tak to jest, najpier NTV deauville=>ST 1100/1300=>goldwing :)Choć ja poszedłem zupełnie inną drogą :bigrazz:

Oby wiernie służyła :crossy:

A z owiewkami nie jest aż tak źle - gdy je ściągniesz, dojdziesz do zegarów, gdzie wymienisz przepalone żarówki i będzie gitarra :biggrin: - poradzisz sobie :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldwing mi raczej nie grozi - za ciężki i jakiś taki olbrzymi :banghead:

Co do owiewek, to wiem, że sobie poradzę, ale na razie jestem na etapie ekscytacji i nie chciałem niczego spier.. zepsuć z wrażenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...