Skocz do zawartości

Tuning sciga 50ccm...


Siwy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam skorzane rekawiczki Vanucci(czerwono-czarne z bialym paskiem)pas nerkowy tez mam :) :) :)

Najszybciej ?100...ale nie byla na max obrotach(byl to poczatek piatego biegu)pewien jestem ze pojdzie ze 110.A jak jeszcze zebatki zmienie...Teraz nie szaleje bo ją docieram...50kmh to moj max...Ona byla po lekkim slizgu...lampa z tylu jest troche ruszona ale sie swieci...mam czujnik stopu ale nic nie daje,raz sie swieci jak wciskam ''stop'' a raz nie.Musze sprowadzic ''wnętrze lampy".ale jak narazie to bez stopu jezdzilem...

Dzisiaj widzialem TZR-ke najnowsza na zywo ,fajny sprzet ale porusza sie bezszelesnie!Wogule jej nie slyszalem!dopiero jak zobaczylem sylwetke na motocyklu to zobaczylem ze to moto!Strasznie cichy!Ja mam baaardzo glosny tlumiczek!!!i mnie slychac!

 

A jak sie samemu poleruje felgi?slyszalem ze za rant w jednej feldze biora od 200 do 300 zeta! :? :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem TZR-ke najnowsza na zywo ,fajny sprzet ale porusza sie bezszelesnie!Wogule jej nie slyszalem!dopiero jak zobaczylem sylwetke na motocyklu to zobaczylem ze to moto!Strasznie cichy!Ja mam baaardzo glosny tlumiczek!!!i mnie slychac
lepiej chyba zeby nie bylo slychac sciga 2 suwowego.. im ciszej tym lepiej :) :arrow: :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w tej kolorystyce plastików felgi najlepiej wyglądają w czerni.

 

Jak kiedyś usłyszałem jak jedzie derbi gpr50 to załamka. :lol:

Takie pierdzenie,że mój simson już lepiej brzmi. Z dźwięków dwusuwów 50

najbardziej mi się podoba głos dt 50 z wybebeszonym wydechem :twisted:

a te ścigacze to trochę nie teges ... :?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do przerabiania to ja bym wsadził opony najlepiej Mitasy motocrossowe,predni błotnik plastikowy wysoko nad kołem.Całość pomalować na pomarańczowo i na zbiorniku napisć KTM.oczywiscie to tylko moja sugestia ;)ale tak na powaznie-zostawiłbym ten motorek w takim stanie w jakim jest bo wygląga dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...