Skocz do zawartości

Bartoszyce 4-6.6.2004


Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc od strony Lidzbarka Warm. trzeba przejechać całe Bartochy i kierować się na Kętrzyn. Opuścić Bartoszyce jadąc koło jakiegoś marketu. Kawałek za miastem będzie skręt w prawo w wyłożoną płytami nierówną i beznadziejną drogę (taki typowy dojazd do PGR-u :lol: ). Drogą dojedzie się na zlot.

 

Ps. Ja wyruszam z kumplostwem z Olsztyna w okolicach 18-tej z parkingu koło Mc'Donalda na placu Roosvelta (chyba tak się to pisze :oops: )

 

Yoshi a pogoda będzie do d..y więc zabierajcie z mężem gorzałkę i ciepłe kalesony, gumiaki też się przydadzą :banghead:

 

Ja się zastanawiam czy nie brać przypadkiem parasolki i pontonu :( bo prognozy są na serio liche :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zacznie padac to nie jedziemy  tyle  km w deszczu to porażka

 

Pablo albo jesteście twardziele albo nie :!: :mrgreen:

 

a tak poważnie to w deszczu jedzie się gówniano, zwłaszcza że prawdopodobnie nie będzie nawet gdzie i jak się wysuszyć :ehz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to, ze dzis po południu ma się deko rozjaśnić - nie zapowiadają słońca, ale też ma nie padać :D (jesli już to minimalnie) - więc pogoda na dojazd skądkolwiek daje szanse :banghead:

 

szczegółowa prognoza pogody dla Bartoszyc na najblizszy weekend :roll: - http://www.okolica.pl/pogoda.php?tp=1&id=8...&mst=Bartoszyce

z której notabene wynika, ze nie będzie tak źle jak zapowiadają w TVN :(

 

Pablo nie pękaj :P dacie radę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="bronek

Pablo albo jesteście twardziele albo nie :!: :mrgreen:

 

:

 

Bronek - jak zapewne zauwazyłes - jestesmy twarddziele ;)

droga powrotna masakra 200 km w ulewie jak mijały nas tiry to z kolein woda jak z wiadra na nas hlustała - bylismy kompletnie przemoczeni - ale czego si enie robi dla dobrej imprezki - za rok tez przyjedziemy

 

A teraz zapraszam do wrzesni an zlot- zobaczymy czy wy jestescie twardziele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem taki twardziel, że założyłem buty motocyklowe i nie zauważyłem że w środku były mrówki. :oops: Teraz ..rwa mam napuchnięte i czerwone stopy a piecze jak skurczybyk !!!! :twisted:

je**ne MRÓWY !!!!!!!!!!!!!!! :lol:

 

Ta,... imprezka była super ! Zwłaszcza sobotni striptiz i aferka z nim związana :lol: ;)

 

A do wiadomości wszystkich:

Chłopaki z Wrześni to TWARDZIELE i ZUCHY jakich mało !! :mrgreen:

 

A Ty Pablo nie narzekaj bo po takiej gorącej nocy (a może to było w dzień? 8O ) kubeł zimnej wody zawsze się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronek - impreza extra - Bartoszyce wpisujemy juz na stałe w nasz harmonogram - nie wiem czy zauwazyles ale zrobilismy juz rezerwacje na kolejny rok- zostawilismy nasze namioty bo po co za rok znowu je wozic i rozbijac tyle pracy ;)

 

ps niestety sobotni strioptiz przeoczyłem - co to za afera była ?? jezeli to niecenzuralne to poprosze na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronek - jak zapewne zauwazyłes - jestesmy twarddziele ;)

droga powrotna masakra 200 km w ulewie jak mijały nas tiry to z kolein woda jak z wiadra na nas hlustała - bylismy kompletnie przemoczeni - ale czego si enie robi dla dobrej imprezki - za rok tez przyjedziemy

 

faktycznie twardziele' date=' nam udało się dojechac do domu bez towarzystwa deszczu a co do przyszłego roku na pewno nie zapomnimy zabrać ze sobą namiotu :evil:

BTW. z tego co widziałem to Tobie chyba opłacało się przyjać nawet w grad :mrgreen:

 

A teraz zapraszam do wrzesni an zlot- zobaczymy czy wy jestescie twardziele :)

 

zaproszenie przyjęte :D

 

[ Dodano: <b>Dzisiaj</b> ]

ps niestety sobotni strioptiz przeoczyłem - co to za afera była ?? jezeli to niecenzuralne to poprosze na prv

 

właśnie co to za afera?? ktoś na scenę wtargnął i urozmaicił występ :P

 

[ Dodano: Dzisiaj ]

no kur..... imprezka zajebista:) na poczatku myslalem ze bedzie kiszka' date=' ale sie rozkrecilo :lol:

 

moze jakies fotki zapodamy??:P[/quote']

 

Biały Ty coś pamiętasz :?: ;)

 

BTW. fajną masz siostrę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik zajebisty,troszek mam dziur i nie pamietam co sie dzialo ;) , tylko co by nam kasków nie zaj**ali to byloby idealnie, hehe, aparacik utrwalil tylko pierwszy dzien imprezki bo pozniej go chyba niechcacy troche roz.... ale i tak jest sporo fotek

bronek daj meila to foty ci podesle

pozdrowienia od calej ekipy z lidzbarka

Maciej KLR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ! Siemka Maciej dawaj foty na [email protected] . Biały ty też na koniec mnie cyknąłeś, coś Ci wyszło? Jeśli tak to dawaj.

 

Co do aferki to była całkiem fajna zabawa podczas striptizu z soboty na niedzielę (piątkowy przegapiłem :twisted: ). Jak to zwykle bywa na scenę do tańca z panienką wpakował się zlotowicz. Szło im ekstra - gościu pozbawiony przez nią slipów zaczął całkiem niezły pokaz :lol: :) - całowanie za uszkiem, szyja, piersi i po pupci. Zapowiadało się zajefajnie gdy na scenę wparowała zlotowiczka. Tany tany i walnęła wygibaniec rozbierany. Publika oszalała bo zanosiło się na podwójny damski striptiz a i zlotowiczki miały swojego cheependelsa. Niestety zlotowiczka zdjęła tylko top (nie pokazała nawet cfycków :D ) i nagle odwróciła się do striptizerki z zamiarem urwania jej głowy. Ochrona zadziałała szybko i sprawnie, było już wiadomo że to laska gościa który zrzucił majty na scenie. Ochroniarz myślał, że już po sprawie i puścił niedoszłą striptizerkę. Na to ona w podzięce lu mu z plaskacza ale też jej nie wyszło bo facet był szybki. Próbowała jeszcze zdzielić swojego chłopa ale dopadło do niej dwóch bodygardów i pożegnała scenę. Wystraszona striptizerka wyszła z kąta i szybko dokończyła pokaz. Publika była zła bo wszyscy liczyli na więcej a zazdrosna motocyklistka zepsuła imprezkę. Motocyklista zebrał pochwały a potem ponoć, gdzieś opodal sceny dwoma strzałami na twarz rozmówił się ze swoją lubą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...