Skocz do zawartości

Sprzedam Suzuki Gsf 600 Bandit


Lord
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Mam do sprzedania Suzuki z 2002 roku.

Motocykl w bardzo dobrym stanie technicznym i chyba wizualnym też, choć tu zależy co komu się podoba :)

Przebieg to nie całe 19,5 tys km. udokumentowany dokumentami z przeglądów z kilku ostatnich lat.

Nie jeżdżony po polskich drogach, choć parę razy się nim przejechałem.

Kupiony dla mojej dziewczyny, ale okazał się za duży jak dla niej i niestety muszę go sprzedać. Zarejestrowany i ubezpieczony.

http://allegro.pl/suzuki-gsf-600-bandit-k1-scottoiler-i1518013702.html?source=oo

 

Jak coś to proszę pytać, dzwonić itp.

Jak zajdzie potrzeba to mogę dostarczyć motocykl do klienta, tak więc nie ma konieczności wracać na kołach np. przez całą Polskę. Oczywiście za skromną opłatą :)

 

Oczywiści możliwa jest negocjacja ceny dla forumowiczów - szkoda żeby maszyna stała i się kurzyła.

 

Pozdro dla wszystkich

Edytowane przez Lord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z Gdańska i szukam motocykla w dobrym stanie ale nie handlarza tylko od motocyklisty. Mam pytanie czy aktualny wygląd i modyfikacje są powodem jakiejś stłuczki czy fantazją właścicielki? Chętnie bym obejrzał moto na żywo tylko nie wiem jak by to można zorganizować?

Pozdrawiam Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z Gdańska i szukam motocykla w dobrym stanie ale nie handlarza tylko od motocyklisty. Mam pytanie czy aktualny wygląd i modyfikacje są powodem jakiejś stłuczki czy fantazją właścicielki? Chętnie bym obejrzał moto na żywo tylko nie wiem jak by to można zorganizować?

Pozdrawiam Maciej

 

Nie jestem handlarzem! Motocykl kupiłem dla swojej dziewczyny i na nią jest zarejestrowany.

Aktualny wygląd i modyfikacje to fantazje byłej właścicielki - jeżeli zajdzie taka potrzeba to mogę udostępnić zdjęcie motocykla przy zakupie (kolega robił dla mnie żebym się dokładnie przyjrzał i ocenił czy warto), żeby nie było wątpliwości czy jechać po niego czy nie. Przechowuję też wszystkie dokumenty, żeby nie było wątpliwości co do pochodzenia motocykla czy jego przebiegu.

Jak chcesz obejrzeć to zapraszam do mnie, daleko nie jest :) Jak nie masz transportu to mogę ci go dostarczyć po oględzinach, tylko musisz dać znać wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...