Skocz do zawartości

Pomoc W Doborze Spodni


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Od parunastu miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy kat A, w tym roku planuję zakup swojego pierwszego motocykla.

W zeszłym roku zacząłem powoli kompletować odzież potrzebną do odpowiedniego zabezpieczenia siebie w czasie jazdy na motocyklu, udało mi się kupić m.in. kurtkę Modeka Roma która wewnątrz posiada dwa zamki dzięki którym można spiąć kurtkę ze spodniami.

 

I tu pojawia się moje pytanie - czy oprócz Modeki, istnieją inne firmy motocyklowe produkujące spodnie zaopatrzone w takowy zamek? Najbardziej by mi zależało, by taki zamek był w jakiś jeansowych spodniach (raczej marne szanse) gdyż 90% czasu na motocyklu mam zamiar spędzać w mieście.

 

A może ktoś próbował samemu wszyć taki zamek w spodnie? Z tego co widzę jedna częśc zamka jest przymocowana do kurtki, druga, dolna część jest niezagospodarowana, jakby specjalnie pozostawiona na taką okazje.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dżinsach nie znajdziesz takiego suwaka, możesz zanieść do krawca, żeby wszył suwak, ale nie wydaje mi się, żeby to dobrze współpracowało. Prawdopodobnie w niektórych texach innych firm suwaki powinny pasować, ale musiałbyś sprawdzać to empirycznie przy każdym modelu. Kup spodnie modeki i po problemie :flesje:

Ewentualnie zamiast poszukiwań spodni z suwakiem, kup pas nerkowy i będzie gitara :crossy:

Edytowane przez pawelekmal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiej jazdy nada się pas nerkowy. Ja też na uczelnie jeżdżę w dżinsach i pas nerkowy świetnie się sprawdza.

Mam texy alpiny i rzeczywiście jak jest dosyć ciepło to nie jest zbyt przyjemnie, bo wewnętrzna membrana (w dotyku a'la folia) lepi się do nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...