Skocz do zawartości

Tdm 900A, 2005/2007, Krajowa, Salonowa


mrymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, moto do sprzedania, wszelkie szczegółowe info na PW, a ogólnie w tym wątku, bo nie chce mi się jeszcze raz pisać: http://www.tdm.pl/forum/index.php/topic,3738.0.html

Może bym miał kupca, ale jak Tobie się nie chce ogłoszenia porządnie zrobić, to mnie się nie chce tam logować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups, zapomniałem o tym logowaniu, zatem:

 

TDM 900 z ABSem, 3 kluczyki, 2 piloty do alarmu, rok produkcji 2005, rok 1 rejestracji 2007. Kupiona w Liberty Motors w Łodzi. Pierwszy właściciel zrobił nią w 2miesiące niecałe 2000km i wstawił z powrotem do salonu w rozliczenie za BMW gs. Ja kupiłem w salonie w lutym 2008r. Od tej pory przejechałem ok.30000 km. Regularnie serwisowana i dopieszczana. Nigdy nie leżała i nie ma żadnej ryski.

 

Zrobione:

-przed tym sezonem komplet nowych opon Dunlop,

-w tym sezonie wymieniony płyn chłodniczy, hamulcowy, klocki przód i tył(nie było potrzeby),

-w tym sezonie wymieniony czujnik TPS w ramach akcji serwisowej

 

Doinwestowane:

-alarm fabryczny

-wysoka szyba+deflektor

-xenony

-gmole

-handbary

-grzane manetki

-scotoiler

-zapalniczka

-zmieniona kanapa na akcesoryjna MarioMoto

-stelaż pod kufer centrany

-kufer Maxia 52l

-przedłużka przedniego błotnika

-przerobione wydechy przez Edzio z W-wy (głęboki, miękki bas)

 

 

O moto dbam, jak o żonę, myślę nad sprzedażą, bo chciałbym zmienić na Intrudera, ale nie jest to mus, więc jeśli byłby Ktoś zainteresowany na poważnie, to rozważymy wspólnie oferty. Chciałbym wziąć za nią 17,5 tyś. Ktoś powie dużo, ale moto tego warte, jak nowe, bez ukrytej przeszłości.

 

Zdjęcia postaram się umieścić wieczorem, jak mi się uda, albo przez PW

Zdjęcia kilka z wyjazdów, bo nie mam specjalnie pod sprzedaż montowanych: http://mrymek.fotosik.pl/albumy/819141.html

Edytowane przez mrymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Chciałbym wziąć za nią 17,5 tyś. Ktoś powie dużo, ale moto tego warte, jak nowe, bez ukrytej przeszłości.

 

Sam sprzedawałem nie tak dawno swoją TDM i myślę, że cena raczej dobra. Powodzenia w sprzedaży życzę.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...