Skocz do zawartości

Sprzedam Enduro 350Ccm


kulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedam , ew. zamienie swoje moto .

Moto jak na wloszke przystalo, jest wyposazone w hamulce BREMBO +przewód w stalowym oplocie , kola hiszpanskiej firmy AKRONT oraz zbiornik paliwa i błotnik przedni marki ACERBIS. Silnik fajnie pracuje , na sezon trza mu nowego oleum i filtra (ok.2,5l wchodzi )

Zerwana jest linka predkosciomierza (ok.50zl), nie dziala rozrusznik , najprawdopodobniej przekaznik padl bo slychac tykanie z pod siedzenia ale rozruchu nie ma. Pale go z kopki bez problemu . Moto ma dekompresator automatyczny i pali sie go calkiem spoko.

Sprzeta kupilem w tamtym sezonie, by nauczyc juniora jak sie lata po drogach publicznych , kupilem mu aprilie rx 50 i razem latalismy po drogach. Asekurowalem go i obserwowalem ja sobie daje rady . Teraz juz wiem ,ze moge byc w miare spokojny o niego ,gdyz myśle ze wie o co kaman w ruchu publicznym . Moto takie mniejsze jakkolwiek przyjemne i zwawe ,jest mi juz nie przydatne gdyz cala okolice juz na nim zwiedzilem ,a w dalsze trasy to lekka udreka moglaby byc . Szukam sprzeta ciut wiekszego na trasy . Mysle o jakims 600-800ccm .

Cagiva do endurzenia super sie nadaje , wystarczy spojzec na allegro, gdzie konkurencyjne 350'tki dr czy xt czesto sa drozsze od wiekszych pojemnosciowo sprzetow w tym segmencie.

Za moja włoszke chce 3500zl . Rozwaze jednak kazda oferte

Tak pracuje ;

 

a tak wyglada;

 

https://picasaweb.google.com/kulkagsx1200/CagivaT4350ccm?authkey=Gv1sRgCKDqvobdsdWbhgE&feat=directlink

 

Pogadam z checia o moto na gg; 6462435

na telefon rowniez;)

kom; 502342832

dom; 71-3930377

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...