Skocz do zawartości

Jasna Góra Kwiecień 2011 Ekipa Z Łodzi


maniuś YZF R6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Koledzy i koleżanki czas powoli pomyśleć o wypadzie do Częstochowy 17.04.2011.

Chętni niech sie odzywają! Miejsce spotkania i godzinę wyjazdu z Łodzi ustalimy później. Jeli będą chętni!!!

Kilku już jest z innego forum ale co niektórzy już się znają z latanka w tamtym sezonie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Łodzi jak zwykle kilka ekip będzie. w minionym 2010 spotkaliśmy się (jak pamiętam) około 7 rano pod CZMP jedną ekipą, co by spokojnie kilka kawek na stacjach wypić i jeszcze dobre miejsca zająć na miejscu.

2 ekipa również była, no i 3, która ruszyła spod parkingu stacji benzynowej pod Carrefourem (na przeciw Matki Polki).

W tym roku zapewne będzie podobnie :flesje:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka tu ekipa z Dąbrowy pod Nowosolną mam pytanie. Czy ten zlot to

impreza całodniowa czy to tylko parę godzin?

 

Nasz region też się zbiera na ten wypad także z niecierpliwością czekamy

na godz i miejsce spotkania już pucujemy maszynki co by brudasami nie polecieć. Pozdrawiam Szakal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga. Wydaje mi sie że Czestochowa jest 27.04.2011 !! Sprawdźcie dokładnie żeby nie wprowadzac ludzi w błąd.

 

Szakal impreza trwa kilka godzin , ale jak wezmiesz pod uwage dojazd i powrót ( szczegolnie wyjazd z miasta ;) ) to masz cały dzień z głowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Żeby nie było to zlot w Częstochowie jest napewno 17.04.2011.

Widze że są chętni, to ekipe się zbierze! :icon_biggrin:

Co do spotkania i godziny wylotu z Łodzi bliżej 17-go kwietnia, jeszcze koledzy z innego forum si szykują to polączymy siły i w drogę!!! :crossy: :buttrock:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super że takie zainteresowanie jest tą imprezą więc kochani czyścić lakier plakowac opony i modlić się o pogode ja to chyba zaraz do sklepu

się kajtnę bo nie wytrzymam!!!!! :bigrazz: :notworthy:

 

Do wszystkich z regionu DOŁY,NOWOSOLNA,STRYKÓW,SIKAWA proponuje spotkać

się na stacji BLISKA UL.BRZEZIŃSKA i ztąd polecieć pod CZMP a dalej

dołączymy do reszty speederów.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka tu ekipa z Dąbrowy pod Nowosolną mam pytanie. Czy ten zlot to

impreza całodniowa czy to tylko parę godzin?

 

Wgłąb się chłopaku w temat, po twoim poście wnioskuję że motor to dopiero kupujesz, albo masz zamiar kupić, poczytaj trochę temat Częstochowy, znajdź historię, a będziesz wiedział co powinieneś. Nie piszę konkretów żeby nie było zbyt proste.

Jak ktoś ma mnie jak zwykle zjebaćć za post, to jak zwykle mam to w duuupie.

Pozdro, szerokości, i do najbliższego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę że kolega troszkę mi pocisnął masz rację co do zltu bo jadę na niego pierwszy raz ponieważ do tej pory jeżdziłem w szczelnym gronie na wypady czasem nawet dalekie.

Co do posiadania motocykla to się nie zgodzę posiadam suzuki gsx750f z 1996r. może jakiś supermoto to to nie jest ale to maszyna na której najlepiej się czuje a myślę że to forum stworzono po to że jeślio ktoś wybiera się na tą imprezę choćby pierwszy raz to może znaleść tu wszystkie informacje i kontakty z poważaniem Marek.

 

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę że kolega troszkę mi pocisnął masz rację co do zltu bo jadę na niego pierwszy raz ponieważ do tej pory jeżdziłem w szczelnym gronie na wypady czasem nawet dalekie.

Co do posiadania motocykla to się nie zgodzę posiadam suzuki gsx750f z 1996r. może jakiś supermoto to to nie jest ale to maszyna na której najlepiej się czuje a myślę że to forum stworzono po to że jeślio ktoś wybiera się na tą imprezę choćby pierwszy raz to może znaleść tu wszystkie informacje i kontakty z poważaniem Marek.

 

POZDRAWIAM.

to poczytaj trochę historie zlotów w Częstochowie, kto był promotorem, kto organizuje (dla kogo), ile czasu trwa. To że my przyjedziemy na mszę poświęcić moto, to jest praktycznie zakończenie całej imprezy, ale jak chcesz to poszukaj i poczytaj. Na pewno będzie jechało kilkanaście grup z Łodzi, między innymi z Profi (śledź: http://www.nagumie.pun.pl/forums.php). Nara, do ewentualnego zobaczenia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zloty Gwiaździste na Jasnej Górze w Częstochowie odbywają się corocznie od 2004 roku. Historia zlotów na Jasnej Górze sięga jednak lat 30 XX wieku i z tego czasu zachowały się pamiątkowe zdjęcia. Współczesne spotkania motocyklowe zainicjował Wiktor Węgrzyn – Prezes Stowarzyszenia Motocyklowy Międzynarodowy Rajd Katyński.

 

Celem zlotu jest zintegrowania świata motocyklowego, krzewienie patriotyzmu, przypomnienie młodzieży wydarzeń Katyńskich, ale również organizowanie wsparcia dla polskich dzieci ze Wschodu. Motocykliści przywożą maskotki, które trafiają do sierocińców za wschodnią granicą. Fundusze zebrane ze sprzedaży znaczków zlotowych (w 2009 roku zebrano aż 71.000 zł) przeznaczane są na zakup artykułów szkolnych, ufundowanie wyjazdów dzieci na obozy i kolonie wakacyjne itp

 

 

Czy tyle wiadomości to mi wystarczy?

Kolega tak pisze jak bym był ułomny to że jadę pierwszy raz to nie znaczy

że nie znam charakteru imprezy. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zloty Gwiaździste na Jasnej Górze w Częstochowie odbywają się corocznie od 2004 roku. Historia zlotów na Jasnej Górze sięga jednak lat 30 XX wieku i z tego czasu zachowały się pamiątkowe zdjęcia. Współczesne spotkania motocyklowe zainicjował Wiktor Węgrzyn – Prezes Stowarzyszenia Motocyklowy Międzynarodowy Rajd Katyński.

 

Celem zlotu jest zintegrowania świata motocyklowego, krzewienie patriotyzmu, przypomnienie młodzieży wydarzeń Katyńskich, ale również organizowanie wsparcia dla polskich dzieci ze Wschodu. Motocykliści przywożą maskotki, które trafiają do sierocińców za wschodnią granicą. Fundusze zebrane ze sprzedaży znaczków zlotowych (w 2009 roku zebrano aż 71.000 zł) przeznaczane są na zakup artykułów szkolnych, ufundowanie wyjazdów dzieci na obozy i kolonie wakacyjne itp

 

 

Czy tyle wiadomości to mi wystarczy?

Kolega tak pisze jak bym był ułomny to że jadę pierwszy raz to nie znaczy

że nie znam charakteru imprezy. :crossy:

 

 

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów!!!

Kamieniu odpuść ju Szakalowi, widzisz że chłopak szuka wiadomości ,czyta,stresuje sie przd pierwszym razem, daj mu luzu bo jeszcze w jakąś depreche wpadnie...hahhaha.

Poadrowienia dla was :biggrin:

 

Pojedzie , poprzepycha się bo nie ma miejsca , zobaczy że nie tak słodko jak się wydaje, ale jest satysfakcja że sie sezon otworzyło z górą i to jasną!!!

Szykujcie maszynki i niedługo lecimy, a myślę żeby tak spotka sie przed częstochową oblata troszkę okolice Łodzi by maszynki wybudzić ze snu? Oile pogoda pozwoli!

Żucam temat i czekam na propozycje!!! :crossy:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów!!!

Kamieniu odpuść ju Szakalowi, widzisz że chłopak szuka wiadomości ,czyta,stresuje sie przd pierwszym razem, daj mu luzu bo jeszcze w jakąś depreche wpadnie...hahhaha.

Poadrowienia dla was :biggrin:

 

Pojedzie , poprzepycha się bo nie ma miejsca , zobaczy że nie tak słodko jak się wydaje, ale jest satysfakcja że sie sezon otworzyło z górą i to jasną!!!

Szykujcie maszynki i niedługo lecimy, a myślę żeby tak spotka sie przed częstochową oblata troszkę okolice Łodzi by maszynki wybudzić ze snu? Oile pogoda pozwoli!

Żucam temat i czekam na propozycje!!! :crossy:

 

Pozdrawiam.

 

Przecież oddałem pokłon gorliwemu moturzyście, my też nie mieliśmy okazji polatać razem, w tamtym roku widziałem twoje posty nawołujące grupę, ale jakoś nie było nam pisane razem pośmigać, to może teraz damy rade ??

Pozdro i do zobaczenia.

Przypomniało mi się tak propo "Pojedzie , poprzepycha się bo nie ma miejsca , zobaczy że nie tak słodko jak się wydaje" jak dwa lata temu (jeździłem jeszcze "autobusem"), tylko jednemu koleszce odpalił motór po mszy, reszcie się zagotowały i padły aku. Total masakra. To samo czeka chętnych na paradę w wa-wie na rozpoczęcie sezonu. Taka tam dygresja, się kórwaaa rozpisałem. Spierdaaalam. Nara

Edytowane przez Kamieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamieniu witaj!

No nie było dane rok temu sie spotkać i razem polata!

Czas to nadrobić...odrobina pogody, miejsce spotkania ilatamy!!!

Wiem że z tą pogodą to różnie, ale jeszcze chwila i damy radę...pogoda będzie dla nas!!!

Pozdrawiam. :crossy: :crossy:

 

Byłem dzisiaj na OWMIS w Warszawie i rewelacji nie było...gorzej ja rok temu!!!

Naprawdę chała!!! Przereklamowane!!! moe w piątk i sobotę było lepiej, ale dziś w niedzielę ,mimo obecnosci Przemka Salety była lipa!!!

 

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!

 

 

 

POZDRO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...