Skocz do zawartości

Yamaha TZR 50!!


toks_one1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!! :D

Mam pytanie dotyczące Yamahy TZR 50... :oops:

Po pierwsze...Czy ktoś z forum ma ten motorek?? ;)

Po drugie...Czy zna ktoś jakąś internetową giełdę??

Po trzecie...CO lepiej wybrac Yamahę TZR 50 czy Aprille RS 50?? :?:

 

Ogólnie...szukam Yamaszki ale z roku 2002 2003....I niewiem gdzie bo szukam i szukam i NIC!! :)

 

Pomóżcie...

 

POOzdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie polecam APRILIE RS 50 bo sam jezdze i jest naprawde super!

kopyto ma jak na 50 niezle i wogule fajny scigacz...polecam!

Wiem ze rs 50 mają najmocniejsze silniki sposrod wszystkich piecdziesiatek.

Moj kolega ma TZR-ke ale z 2000roku,Replica Carlosa Checi,motocykl niby taki sam jak RS-ka ale go bralem na swiatlach a jak sie rozbujalismy to szlismy jak scigacze 50,uzyskiwalismy taka sama predkos ale moja ma lepszego kopa.Wszystkie scigaczze o pojemnosci 50ccm maja zblizony do siebie swoj v-max ale niektore sie szybciej zbieraja spod swiatel...

 

PS. A tak wogule to chcesz kupic TZR-ke jako swoj pierwszy moto?Lepiej kupic jakis starszy sprzet,tez scigacz.Przy ewentualnej glebie bedzie ból psychczny ale nie taki co przy ''nowym''(jezeli mialbys brac roczniki 2002-2003) motocyklu.Kazdy bedzie lezal conajmniej 2 razy w sezonie,ja prawie ostatniozaliczylem glebe...

pozdrawiam

 

norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.allegro.pl

www.gielda.motocykle.pl

 

Jak dla mnie nowa tzrka jest dla mnie faworytem jesli chodzi o wygląd. Jak dla mnie bomba. Jesli tylko masz tyle kasy to bierz

 

PS. Patrze ze ziomki jestesmy, mieszkam 60km od Białego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...Ale nowa TZR kosztuję około 12 tys a dla mnie to troszkę za dużo kasy!!Musze kupić jakąś 50 bo niemam jeszcze osiemnastki i ...Sami wiecie!!A za ile kupiłeś swoją RSke?? :D

 

 

Ale faktem jest ze TZR w wyglądzie bije wszystkie mini ścigacze!!Jest po prostu...ŚLICZNA(Tylko szkoda żę taka DROGA)!!A ile wyciągnie Twoja RSka z blokadą i po zdjęciu!!??Bo wiem że w TZR bo zjęciu blokady ze 110km/h poleci! :eek2: Mówisz że RSka jest szybsza na starcie...SAm niewiem!!

 

A i jeszce jedno...znacie jakieś giełdy internetowe??Lub może znacie kogoś kot ma do sprzedania RSke ale za około 10 tysięcy??

Masz może zdjęcia swojej Aprilli??To wyślij na maila!!

 

H3h...6o km od Białego...To nie daleko(jak już będę miał motorek to na pewno się zgadamy i się spotkamy) :)

 

Nie to nie pierwszy motorek...Znaczy wcześniej miałem 3 skutery i jednego krosa!!

 

Dzięki i dalej czekam...Na pomoc!!

 

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ja kupilem to miala zdjeta blokade i sportowy komin,jechalem ok 110,ale na innych zebatkach pewnie szybciej tylko bym mial beznadziejny start,teraz mam normalne odejscie i normalny vmax,kupilem moja Apkę za 4500 ale duzo wladowalem,nawet bardzo duzo...Bylem napalony i wpadlem,NIEMOZNA SIE SPIESZYC Z KUPNEM!!!!Ostatnio mialem remoncik generalny... :x :x :x

pozdrawiam

 

 

PS.Ta nowa TZR-ka jest robiona na serie Yamahy R1,R6 i R7.

AHA!i ma stalowy oplot przewodow hamulcowych montowany seryjnie,ja sie zastanawialem nad oplocikiem ale do RS-ki na tyl kosztuje 250 i na przod kolo 200!!! :D :D :D ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110 km/h...Niezle!!Właśnie juz powoli się decyduję na kupno RSki bo niepowiem...TZRka jest Super i mi się troszkę bardziej podoba ale niemam tyle kasy :) Ale jeszce mam czas i pomyśle dobrze!!Dziękuję WSzystkim za pomoc!I jakby ktoś coś wiedział np.jakies ogłoszenia to prosze o kontakt...Dziękuje!!!!!!!!! :)

 

 

 

Pomogliście mi... :) TERAz tylko muszę sam myśleć!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...Ale nowa TZR kosztuję około 12 tys a dla mnie to troszkę za dużo kasy!!Musze kupić jakąś 50 bo niemam jeszcze osiemnastki i ...Sami wiecie!!A za ile kupiłeś swoją RSke??  
kup 125 ccm i zrob A1 - masz powazniejsze moto ktore starczy Ci na dluuzej..

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze są 125-ki!no tak!Taka RS-ka leci dobre 170-180 kmh...

lepsze niz 110... :twisted: :twisted: :twisted:

normalnie bedziemy 1% Road Runners :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (żart!!!) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...