Skocz do zawartości

Drogą Do Urzędowa - Himalaya Expedition 2011


Artur_125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, polecam przyjrzeć się bliżej tej wyprawie! :wink:

 

„Drogą do Urzędowa – Himalaya Expedition 2011″, to projekt czwórki przyjaciół, którzy na motocyklach Royal Enfield zamierzają przejechać przez najwyższe góry świata. Celem podróży jest mała miejscowość położona na Wyżynie Lubelskiej- Urzędów, z której wszyscy pochodzimy. Trasa wiedzie przez 9 krajów: Indie, Nepal, Azerbejdżan, Gruzja, Turcja, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Słowacja.

 

Korzystając z filmowego doświadczenia całą wyprawę będziemy dokumentować za pomocą kamer wideo. Chcemy pokazać magię turystyki motocyklowej, piękne miejsca, wspaniałych ludzi, ale również zmagania z motocyklem i z samym sobą. Mamy nadzieję, że film będzie odpowiedzią na najbardziej durne pytania z cyklu: “I jak było?”.

Startujemy w połowie maja. Pierwszy etap to przelot z Warszawy do Mumbaju, gdzie kupujemy motocykle i ruszamy w trasę.

 

Więcej informacji o ekspedycji na naszej stronie.

www.drogadourzedowa.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawa trasa choć osobiście odpuściłbym Delhi. Wolałbym więcej czasu spędzić w Nepalu albo gdziekolwiek na prowincji.

Wiem co mówię - jeździłem tam :)

Ruch w obu krajach duży i szalony ale w Nepalu lepszy klimat i ludzie! :)

 

Pozdrowienia

Wyatt

www.easyriders.pl

 

P.S. Dawno tu nie pisałem na forum ale widzę dużo zmian niestety na gorsze :(

Fejs-zbuki, reklamy na pół strony i to na samej górze...szkoda że aż tak się narzucają a żeby temat zobaczyć trzeba przewijać

mocno w dół... klimat gorszy niż dawniej przynajmniej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...