Skocz do zawartości

chwale się MT01


thobeta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni mam MT01 z 2005 roku. Motocykl ma przebieg 13tyś km

Kilka fotek tutaj. Czekam z niecierpliwością na sezon :-)

 

Pozdrawiam V-twinowców i ich piękną muzykę z kominów :buttrock:

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Gratulacje.Kolega tez sobie niedawno zakupił takiego.Na akrapach pięknie dudni.Najbardziej podoba mi się odpalanie bo dźwięk jak z samolotu.Trochę już go testował i to walenie w zakrętach to przesadzone.

Sprzęt klasa ale będziesz miał radochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !

Akrapy kosztują koszmarne pieniądze. Już mu zazdroszczę :-) ja niestety mam na seryjnych - brzmią barwą dźwięku zaskakująco dobrze ale jak dla mnie troszkę zbyt cicho. Coś się wymyśli

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki:)

Miałem okazję pośmigać MT01 ST3 i powiem tylko tyle, ze to diabeł wcielony z wibratorem w D**** :)

Pozdro

 

Ja niestety nie. Ale ma ponoć 170Nm przy ok 115kM

Masakra.

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z v-maxem? popsuł się czy znudził.

Oczywiście gratuluję.

 

Yuby jak mam być szczery vmax mnie rozczarował

To piękny motocykl wizualnie, jest piekielnie mocny i szybki...ale cała reszta nadaje się na śmietnik.

 

To motocykl kultowy to fakt.... najlepiej jednak by się poruszał z prędkościami nie przekraczającymi 120km/h

Później jest nieobliczalny.

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie się prezentuje! gratuluje!!!

Fakt jest taki, że jest to maszyna równie nieobliczalna jak V-max. Prędkości za dużych też nie będziesz rozwijał, ale za to lans będzie pierwsza klasa no i sporo uwagi na zlotach będziesz przykuwał :bigrazz:

Jakbym miał za dużo kasy to kupiłbym go jako drugie moto, ze względu na jego indywidualność, gdyż jest po prostu inny i wyróżnia spośród tłumu :buttrock:

Do zobaczenia na trasie :crossy:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie się prezentuje! gratuluje!!!

Fakt jest taki, że jest to maszyna równie nieobliczalna jak V-max. Prędkości za dużych też nie będziesz rozwijał, ale za to lans będzie pierwsza klasa no i sporo uwagi na zlotach będziesz przykuwał :bigrazz:

Jakbym miał za dużo kasy to kupiłbym go jako drugie moto, ze względu na jego indywidualność, gdyż jest po prostu inny i wyróżnia spośród tłumu :buttrock:

Do zobaczenia na trasie :crossy:

 

Nie no teraz to pojechałeś :-) nieobliczalność vmaxa polegała na słabych hamulcach i cienkim zawieszeniu i giętkiej ramie. MT pod tym kątem bije na łeb nie jeden motocykl sportowy.

Ja już chyba wyrosłem z prędkości. A gdzie ty w Polsce chcesz jeździć powyżej 200km/h ? Masakra jest na drogach. Teraz po zimie to gąsienice byś musiał mieć. Ale fakt jest faktem że ja mało km robię w roku. Zarobiony jestem :icon_mrgreen:

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc nieobliczalny miałem na myśli dużą masę, bardzo duże wibracje połączone z ogromnym momentem obrotowym. Aczkolwiek, ten motocykl ma w sobie coś, czego nie mają masowo produkowane rzędówki. Jego design i styl tak jak pisałeś - budzą skrajne uczucia - u mnie są mega pozytywne :buttrock:

Jeszcze raz gratuluje zakupu :lalag:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...