Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

temat juz byl walkowany, ale w gruncie rzeczy niczego konkretnego sie nie dowiedzialem.

zaczynam przymierzac sie do pierwszego motoru. poki co moj wybor padl na gs500. zastanawiam sie jednak czy nie jest to za mocne na pierwszy motor... z drugiej strony jak kupie jakas 125 to w nastepnym sezonie bede juz chcial wymienic. generalnie w gre wchodzi chyba tylko 4-suw... jakie macie propozycje?? do wydania bede mial okolo 10-12 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak..mysle ze na gs'a mozesz siadac...z tego co przynajmniej pisza bardziej doswiadczeni...moze jeszcze cos a'la kawasaki er-5 albo tak jak wspomniana wyzej honda cb 500...ale to juz raczej gorna polka jesli chodzi o moc...za ten przedzial ktory podales kupisz juz cos ciekawego...a moze by tak najpierw kupic jakies enduro..jesli nie miales wczesniej do czynienia z motocyklami to nowy nabytek moze byc narazony na czesto wywrotki choc nie jest to regula a jak wiadomo enduro nie odczuje tej wywrotki tak jak np. gs500...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli skuter mozna odwaznie nazwac motorem to mialem stycznosc :)

enduro ma w moim wypadku jeden problem: NIE PODOBA MI SIE. slyszalem tez pare glosow, zeby jakiejs 125 albo 250 poszukac. tylko po polowie sezonu bede chcial zmienic na cos silniejszego, a to raczej upierdliwa sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS500, ER5,CB500 jesli lubisz taki styl. Suzi teoretycznie najsłabsza (44KM) potem ER5 (50KM) i najmocniejsza CB500 (57KM) Jesli chodzi o dynamike to Honda jest wyraźnie :) Pomiedzy Kawasaki a Suzuki tez jest róznica ale w codziennej eksploatacji te kilka koni nie ma wiekszego znaczenia. Honda bedzie chyba najdroższą propozycją, potem Kawasaki i najtańszy Suzuki.Ale najtańszy wcale nie znaczy najgorszy. :D W inne , mniej znane marki i modele raczej sie nie pchaj.Kłopot z serwisem i częściami. Zastanawiałem sie czy nie zaproponowac Ci GPZ500 (60KM) ale to juz prawie ścigacz. Fakt że dośc wyrozumiały i "łagodny" dla nowicjusza. :D

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja w lipcu '03 zakupiłem CB500 jako pierwsze moto (wcześniej czasami udało mi się zasiąść na MZ na wiosce). I uważam że to dobry wybór, ale trzeba na początku panować nad emocjami, 5-setka też potrafi narozrabiać. Ja zapłaciłem 10 tys za 97 rok. Jest to wizualnie największy motocykl biorąc pod uwagę GS, ER i CB. Zrobiłem 11 tys km i ciągle przybywa. Nie narzekam. Jeżeli chodzi o servisowanie to ma najdłuższy odstęp między servisem. Honda podaje 12 tys km. Suzuki 6 tys. Ale i tak robię częściej servis. Pozdrawiam Prodiz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli skuter mozna odwaznie nazwac motorem to mialem stycznosc

moim zdaniem zawsze to cos daje. przynajmniej wiesz ze 2oo to nie 4 i w miare znasz zwyczaje katamaraniarzy w ruchu warszawskim (bo widze ze stad pochodzisz). :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu kupowanie 125-tki,czy nawet 250-tki.Bardzo szybko ci sie znudzi i bedziesz chcial zamieniac sprzeta.Ja z Simsona skutera przesiadalem się na Virago 535 i nie było żadnego problemu.Co prawda chopper to nie naked,ale różnica chyba nie jest ogromna,zwłaszcza,że GS 500 nie jest dużym motorkiem.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...