Skocz do zawartości

winklowanie-czechy, słowacja- końcówka marca


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wójjjaaa. musisz wpaść tu do nas do wielkopolski ;)

 

:flesje: now problemo wybiorę się nad morze to zahaczę :crossy:

 

ja jestem dzisiaj mega wku****ny i właśnie jade przewietrzyć głowe po WLKP.

 

i jak tam głowa przewiana Mistral :banghead:

Edytowane przez ROZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Byliśmy teraz na większym kółku.Piękne zakręty,widoki jeszcze lepsze.Od razu odradzam kawałek Sance Billa Stare Hamry.

Jak jechać tam to przepisowo!Zakręty są tam fantastyczne znają je motocykliści i policja :( Leci się serią zawijasów człowiek się rozkręca a na końcu stoi policja i suszarka kasuje.Miejsce maja takie ze nie zdążysz ich wypatrzeć.Na szczęście bracia Czesi machają tak ze wiadomo co jest grane i zjechaliśmy w prawo do zajazdu.Potem zawróciłem bo wiedziałem gdzie stoją i ruszyłem w przeciwną stronę.Na szczęście czeski moto był pierwszy i też tam poleciał a za winklem juz go dopadła policyjna na fjr Nie wiem skąd wyjechał.Chyba specjalnie czają sie tam w lesie.Nagonka masakra.

Jednak jest tam przepięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewiana przewiana ... ale dzisiaj będzie chyba powtórka

bo właśnie miałem teraz czyli w środę być w trasie na BMW Mountain Days w Austrii

a mi szef wymyślił nagły wyjazd na 4 dni do zakopanego i powiedział że sobie za rok pojade na zlot ..

 

 

więc po takiej akcji dlugo się bede wietrzył jeszcze .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to chyba tylko jeden rozsadny wybor - tez ostatnio ogladalem - poza tym wypadla najlepiej w testach .... jesli mozna zapytac .... kupiona po jakiejs okazyjnej cenie ... i po cenie rynkowej

 

czy po cenie rynkowej (porównywalnej do bocznych kufrów ze stelażem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to chyba tylko jeden rozsadny wybor - tez ostatnio ogladalem - poza tym wypadla najlepiej w testach .... jesli mozna zapytac .... kupiona po jakiejs okazyjnej cenie ... i po cenie rynkowej

 

czy po cenie rynkowej (porównywalnej do bocznych kufrów ze stelażem )

mam model 960 bo wyzszy i tak nie spotrzebuje tak sobie myslalem...

na allegro 850 zeta, troche mało mocowań i nie na przyssawkę tylko na taśme- troche kicha, ale jakość jest rewelacyjna... jak polece na polczyn-zdroj to zmontuje filmik i wrzuce :)

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba ja Marsik jest właśnie w Austrii .... ja niestety kibluje przed kompem ale w stałym zestawie (o ile sie nie wyłamiesz) lecimy pod koniec czerwca na HR

 

rusz dupe bo FZ1 tobie zardzewieje

 

FZ1 bez 's' ..... :biggrin:

 

jak PSIKUTA's' ... bez 's'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...