Skocz do zawartości

winklowanie-czechy, słowacja- końcówka marca


Robas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

już widać, że za tydzień będzie jeszcze zimno więc póki co przekładamy wypad o tydzień na 1 kwietnia.(trochę się przeliczyłem :blink: )jeśli nadal nie będzie fajnie to wówczas połowa kwietnia, może w połączeniu z Jasną Górą :)

Edytowane przez Robas

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już widać, że za tydzień będzie jeszcze zimno więc póki co przekładamy wypad o tydzień na 1 kwietnia.(trochę się przeliczyłem :blink: )jeśli nadal nie będzie fajnie to wówczas połowa kwietnia, może w połączeniu z Jasną Górą :)

[/quote

Ja jak dobrze pójdzie za dwa tygodnie odpale fazera:)

 

Fotki Po Dzwonie w Tamtym Roku:)

post-45509-0-23016900-1301212452_thumb.jpg

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeżywasz więcej w ciągu 5 minut

niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."

 

Burt Munro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/quote

Ja jak dobrze pójdzie za dwa tygodnie odpale fazera:)

 

Fotki Po Dzwonie w Tamtym Roku:)

ładnie go załatwiłeś... ;) jak to wiwinąłeś, że zrobiłeś z niego choppera? :laugh:

WWW.WGM.NET.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam bo kwiecień mam zaplanowany.

 

Szykuje się do zmiany motocykla na supermoto więc nie chcę nakręcać kilometrów tymbardziej że nowe gumy i klocki założone a na dniach zostaną wymienione płyny.

 

Będę śledzić temat wypraw i spróbuję się dołączyć następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jasną górę sam bym pojechał tylko rozi straszy spalonym sprzęgłem Jak dobrze pójdzie 8kwietnei odbieram fazera:)

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu

przeżywasz więcej w ciągu 5 minut

niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie."

 

Burt Munro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega pytał o nawigację. Zakupiłem w Media markcie Larka 35 AT za 350 zł i dodatkowo AutoMapę europy w Vobisie za 370 zł. Zaletą jest cena i dwa uchwyty do motocykla i samochodu.

Ps. czekam na relacje, bo w tamte strony wybieram się na wekend majowy...

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega pytał o nawigację. Zakupiłem w Media markcie Larka 35 AT za 350 zł i dodatkowo AutoMapę europy w Vobisie za 370 zł. Zaletą jest cena i dwa uchwyty do motocykla i samochodu.

Ps. czekam na relacje, bo w tamte strony wybieram się na wekend majowy...

 

 

Dzięki za info odnośnie nawigacji napewno sprawdze. Jak juz testowałeś to napisz jak sie sprawuje ten model bo jeszcze nie kupiłem i nadal niewiem jaki model wybrać.

 

Woziu my też narazie nie lecimy bo Roziemu nie pasuje. może polecimy 15 kwietnia. a nie chcesz lecieć teraz w sobote do gniezna na zlot albo 17 na jasną górę ?

 

 

Ja odpadam bo w sobote 2 kwietnia w lesznie chuczne otwarcie sezonu.

A w niedziele z kolei na moto bazar do poznania lece na oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...