Skocz do zawartości

Następca Faziego :D


Marecki_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ernestZL wiesz jak ciężko jest znaleźć coś po kilofazie? :bigrazz:

 

 

yyyyyyyyyyy FZ 1 ?:)))))))))))))))))))))))) hehe wiesz bez obrazy ale widziałem Twojgo Fazera na żywo , przesiadanie sie z niego na VFR 800 to jak dla mnie krok wstecz chyba ze oczekujesz od maszyny zupelnie czegos innego;) to tylko moje skormne zdanie . Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivaldi_V1, zgadza się - bardzo mocno nastawiłem się na R1, lecz znaleźć dobry egzemplarz to jakiś obłęd, poza tym jakoś nie przypadła mi do gustu mocno sportowa pozycja za kierownicą... może muszę do tego dojrzeć...

 

RockDriver- FZ1 bardzo mnie się podoba i byłby najlepszą opcją, lecz niestety budżet mam ograniczony a na FZ1 w wersji S musiałbym mieć około 20tys...

 

Pojeżdżę i zobaczę czy będzie mi starczał - jeżeli będzie mu brakowało "tej" iskry co miał Fazi to będzie zmiana...

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś zakończyłem pracę przy felgach Vitka :bigrazz:

Wyszło tak:

 

234m.jpg 235m.jpg

258m.jpg 259m.jpg

 

A tak felgi prezentują się na motocyklu (niestety zdjęcia zrobiłem przed chwilką, więc nie są super wyraźne):

 

236m.jpg 237m.jpg 238m.jpg

 

Użyłem najpierw środka chemicznego w spray'u usuwającego starą farbę:

 

239m.jpg

 

Środek ten jest naprawdę skuteczny i usuwa farbę w 5 minut od psiknięcia.

Następnie szlifowałem papierami o granulacji- 260; 400; 800. Kolejnym etapem są papiery wodne, u siebie zastosowałem- 1000; 2000; 2500. Następnie polerka z pastą w kostce.

 

Palce mnie bolą i mam je pościerane, ale jestem zadowolony z efektu :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt końcowy jest niesamowity!

A Ty przynajmniej wiesz, że to porządna robota, bo własnoręczna!! :clap:

Zawsze też zostaje świadomość, że się zrobiło to samemu, a to uczucie bezcenne :D

Choć szkoda, że nie zrobiłeś fotek "przed", by można było porównać w jakim były stanie i jak lśnią teraz :) zapodaj chociaż foto za dnia, by poraził ten nowy blask ;)

 

ach... i pościeranymi liniami papilarnymi się nie martw - raczej niebawem "odrosną" - za to od polerki bicepsik się pewnie nieźle wyrobił :D

Edytowane przez Manuela

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...