Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2011


dydur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nowe wieści :)

 

16-17 IV, sb-nd - VIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Jasna Góra 2011 - rozpoczęcie sezonu motocyklowego

 

sobota, 16 kwietnia

18.00 - Spotkanie sie w sali O. Kordeckiego. Wystapi zespół Wujka Mańka – motocyklisty z Wilna. Bedzie film z Rajdu Katyńskiego, prelekcja Leszka Rysaka z IPN o Kresach Rzeczypospolitej

21.00 - Apel jasnogórski

 

niedziela, 17 kwietnia

9.30 - Początek parady motocyklowej na Jasną Górę. Zbiórka na Przeprośnej Górce

12.00 - Msza św. na Szczycie

 

 

 

 

WIĘCEJ: http://jasnagora.com/wydarzenie.php?ID=6214

 

Plakatu niestety się nie doszukałem :(

Edytowane przez Grzester

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.04

8.00 Zbieramy sie na Górce Przeprośnej tam startuje parada

 

No prosze Cie ..... o tej porze to sie na drugi bok przewracam i przytulam do miejscowej siostryczki :icon_mrgreen:

Majkel i niech tak zostanie apel jest do tych którzy przyjadą a nie do tych którzy się wybierają :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam nadzieje, ze nasz namiot na Gorce Przeprosnej nie bedzie jedyny:) pogoda ma byc ok... chociaz w nocy pewnie 5 stopni to max, ale tak jak bylo wspomniane woda ognista zrobi swoje:) dobrze by bylo gdzies sie spotkac w sobote wieczorem, zostawic moto i sie rozgrzac:) my bedziemy w 3 moto z Koszalina:) pzdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedziele koło 6 rano wyruszam....czuje, że może nie być szału z temperaturą ale damy rade byle by deszczu nie było. Ja bede leciał Tarnów-Busko Zdrój-Chmielnik-Jędrzejów-Szczekociny-Częstochowa ...do zobaczenia na trasie i na Jasnej Górze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...