Skocz do zawartości

el 250


archi4lo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczow.mam pytanie czy kupi sie el 250 w cenie 3tys zl?patrzac na ogloszenia troche widze takich motorkow ale czy warte sa one wg was zainteresowania.z gory prosze o nie pisanie odpowiedzi w stylu za tyle to dobrego stroju nie kupisz itd.stroj juz mam a i cena podana za sam motocykl czyli ewentualne oplaty oddzielnie bym liczyl.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczow.mam pytanie czy kupi sie el 250 w cenie 3tys zl?patrzac na ogloszenia troche widze takich motorkow ale czy warte sa one wg was zainteresowania.z gory prosze o nie pisanie odpowiedzi w stylu za tyle to dobrego stroju nie kupisz itd.stroj juz mam a i cena podana za sam motocykl czyli ewentualne oplaty oddzielnie bym liczyl.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wiedzieć czy są warte trzeba jechać i zobaczyć, po ofertach widać mniej więcej jakie są ceny tego sprzętu więc jeżeli któryś jest tańszy to prawdopodobnie jest to ``okazja``. Ciężko powiedzieć. Najlepiej wrzuć ogłoszenie, które Cię interesuje może ktoś zna te moto, albo mieszka nie daleko i Ci je obejrzy i powie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, ja mojego kupiłem w zeszłym roku za dokładnie 3600zł, 1992 rok, import z Niemiec, stan BDB. Przejeździłem nim cały zeszły sezon i jak na razie jestem jak najbardziej zadowolony. Także jak do tych 3k dołożysz jeszcze parę stówek to myślę że możesz wyhaczyć konkretnego sprzęta. Ale wiadomo - to kwestia indywidualna, tak jak napisał kolega powyżej - trzeba pojechać, dokładnie obejrzeć, dokonać jazdy próbnej, pogadać z właścicielem/handlarzem itd.

powodzenia w zakupie i udanej jazdy w nadchodzącym sezonie :crossy:

pozdro :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...