Skocz do zawartości

Szukam garażu lub miejsca na motor na dłużej


domelg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

z góry ze spam przepraszam, ale jaka to różnica gdzie on będzie stał? Mokotów czy metro centrum?

jak chcesz pod domem mieć moto to po sąsiadach poszukaj a nie na forum...

 

jak chcesz to ci się zapytam znajomych, cena za postój ok. 50zł/mies - masz problem dogadamy się i busem za rozsądną kwotę Ci go przewiozę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadyba pasuje?

 

Nie, troche dla mnie za daleko.

Dzięki

Pozdrawiam

 

 

 

z góry ze spam przepraszam, ale jaka to różnica gdzie on będzie stał? Mokotów czy metro centrum?

jak chcesz pod domem mieć moto to po sąsiadach poszukaj a nie na forum...

 

jak chcesz to ci się zapytam znajomych, cena za postój ok. 50zł/mies - masz problem dogadamy się i busem za rozsądną kwotę Ci go przewiozę

 

 

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli, w lato wiadomo, że bym chciał mieć jak najbliżej chaty. W zime mi jest obojętne. Napisałem w ogłoszeniu, że najchętniej na dłużej wynajmę, czyli lato też mam na myśli - stąd określiłem się dokładniej co do miejsca.

Edytowane przez domelg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu myślę, że umieszczanie takiego ogłoszenia na Forum to porażka, jeśli jest na nim jakiś kolega co mieszka blisko, to go znasz osobiście - jeśli nie ma, to nie znajdziesz blisko takiego miejsca przez forum.

 

Proponuję wykonać wydruk A4 i powiesić (i tu śmiech, ale taka prawda), że szukasz takiego miejsca, w pobliżu miejsca zamieszkania i przy najbliższym kościele - działa, sprawdzone

Edytowane przez Fenix69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest na nim jakiś kolega co mieszka blisko, to go znasz osobiście

Kurczę, serio znasz wszystkich okolicznych motocyklistów? U mnie jest ich sporo, kilka motocykli stoi nawet na tym samym podziemnym parkingu, co mój Złom, a jakoś z żadnym się nie zapoznałam :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, serio znasz wszystkich okolicznych motocyklistów? U mnie jest ich sporo, kilka motocykli stoi nawet na tym samym podziemnym parkingu, co mój Złom, a jakoś z żadnym się nie zapoznałam :icon_rolleyes:

Są tacy co jak widzą drugiego to nawet nie powiedzą cześć, a z takimi to nie chciałbym nawet na światłach razem stać a co dopiero w 1 garażu.

Słabo się integrujesz, albo jechowa jesteś i nie pijesz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fenix,

teraz to się zintegrowałeś, że aż miło...

 

Jakby co, to ja mam miejsce przy bukowińskiej (między Warszawą i ruskiem). Ale jest drogie, trzeba kupić pilota i w ogóle się nie opłaca:)

www.klasyki-prl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja jak kupiłem moto trzymałem u wujka pod chmurka na posesji. wujek nagle uznał że przeszkadza i szubko musiełem szukać garażu. Napisałem ogłoszenia typu szukam garażu na motocyk rozwiesiłem po słupachl i po dwóch tygodniach miałem garaż. odezwały sie trzy osoby i mogłem że tak powiem wybierać. A jak nie to na Bruna masz parking strzeżony 45 zł było w tamtym roku tyle że pod chmuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...